מכונה לקוביות קרח
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מכונת קרח

מכונת קרח

חברת ClimAir יצרנית מכונות לייצור קוביות קרח מהמפורסמות ומהמתקדמות בתחום. מחויבים לפיתוח ומחקר של טכנולוגיית קירור מתקדמת, ומייצרים סדרת מוצרי קירור איכותיים, בטוחים, חסכוניים באנרגיה וידידותיים לסביבה, בנוסף לייצור מקררים לרכב מקרר קומפרסור לרכב ClimAir מוצרים (אלקטרוניים) מקררים, מקררי מדחס DC לרכב ומכונות ביתיות  להכנת קרח. חברת ClimAir  שואפת לממש את החזון התאגידי של "יצרן מוצרי קירור מובחר עולמי יוצא מן הכלל" ואת הערכים של "מעצבי צוות" ברמה גבוהה מהמובילים בעולם.

חברת ClimAir מקפידים על עיצוב ופיתוח מקצועי מעולה, ייצור ומכירות צוותים, המוצרים העצמאיים והחדשניים שלהם נמצאים בשימוש נרחב במכוניות, יאכטות, מלונות, בתים ומעונות. לחברת קלימאייר ציוד ייצור מתקדם ומערכות בדיקה, עם מרכז טכנולוגי הנדסי עצמאי לשיפור תכנון וטכנולוגיה של מוצרים ברמה גבוהה יותר. בחברה מיישמים בקפדנות את תקני מערכת האיכות הבינלאומית ISO9001, ומכונת הקרח דגם CLX005 עברה את אישורי הבטיחות במדינות שונות, כגון GS, CE, SAA, ETL, CB, E-mark, Rohs , 3C וכו '.

מציג:
מיין עפ"י:
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...