מנשא אופניים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מנשא אופניים לרכב

מנשא אופניים לרכב

גגון לרכב מסוג מנשא לאופניים או מתקן לנשיאת אופניים משמש בעיקר לנשיאת אופניים וציוד חוץ, אם כי ניתן להשתמש במתקן גגון על גג כדי לשאת מגוון רחב יותר של ציוד. ארגז חפצים לרכב או עריסה לגג הרכב לעומת זאת, משמשת לאחסון ציוד חפצים כלי עבודה ועוד בתוך הארגז חפצים המותקן על גג הרכב או בחלק האחורי של הרכב. מנשא לרכב מאפשר לך להעביר חפצים שאינך יכול להכניס למכונית, כמו למשל בגדים רטובים או מסריחים וציוד ספורט שאינך רוצה להכניס לתוך הרכב. ישנם הרבה סוגי מתקן לנשיאת אופניים בשוק, מתקן לנשיאת אופניים לוו גרירה, מתקן לנשיאת אופניים על גג הרכב, מתקן לנשיאת אופניים לגי'פ, מתקן אוניברסאלי לנשיאת אופניים, מתקן לנשיאת אופניים אוניברסלי, מתקן לנשיאת אופניים לטיוטה, מתקן לנשיאת אופניים למזדה , מתקן לנשיאת אופניים לקיה, מתקן לנשיאת אופניים לגגון, מתקן נשיאת אופניים לרכב

כך תוכלו לבחור גגון לרכב או מתקן לנשאית אופניים לרכב:

1.      בחר גגון לרכב מסוג מנשא אופניים התואם לסוג הרכב שלך. לרוב הגגונים לרכב יש דרישות התאמה והרכבה. לדוגמה, גגון לרכב מנשא אחורי דורש וו גרירה, מנשא אופניים המותקן על גבי כיסוי גלגל אחורי ניתן לחבר רק לרכבי שטח עם צמיג רזרבי המותקן בחלקו האחורי של הרכב וגגון לרכב מסוג מנשא המתחבר על גבי תא מטען יכול להתחבר רק לרכב ללא ספוילר.

2.      בחר גגון לרכב שיוכל להכיל את הציוד שאתה רוצה להעביר. גגון תא מטען, גגון לגג הרכב גגון אורך, גגון רוחב, תא חפצים לגג הרכב, עריסה לגגון הרכב, גגון לרכב למנשא אופניים לגג הרכב או לוו הגרירה, מנשא אופניים לתא מטען, מנשא אופניים לגג הרכב, גגון לנשיאת גלשן, גגון לרכב לנשיאת סאפ, גגון לרכב לנשיאת סקי וסנובורד, גגון לרכב לנשאית סירה, גגון לרכב לנשיאת כלי עבודה, גגון לרכב לנשיאת מיכלים, גגון לרכב לנשיאת ארון, גגון לרכב המתחבר לגג הרכב.

3.      לפני הבחירה כדאי להחליט איזה גגון או מתקן לנשיאת אופניים הכי מתאים לצרכים שלך כמו האם אתה רוצה גגון שניתן להתקנה בקלות והכי חשוב שניתן להסיר בקלות ולהעבירו לרכב אחר.

4.      שקול את היתרונות והחסרונות של כל סוג גגון לרכב. גגון לרכב מסוג מנשא אופניים ניתן למצוא באופנים שונים לגג הרכב, לוו גרירה או לתא מטען, לפני שאתה בוחר גגון לגג הרכב מסוג מנשא אופניים יש לוודא כי הגגון יהיה יציב מספיק על מנת שהאופניים לא יתנדנדו במהלך הנסיעה.

5.      גגון מנשא לרכב המתחבר לתא המטען הם בחירה כלכלית טובה עבור אנשים שצריכים רק להעביר אופניים מדי פעם. יש לנקוט בזהירות מסוימת בעת התקנתו, כדי למנוע שריטות של צבע המכונית. החיסרון העיקרי הוא שאי אפשר לפתוח את תא המטען בעת ​​התקנת הגגון. כמו כן, ישנם מנשאים עם רצועות שניתן לחתוך, כך שאופניים פחות בטוחים מפני גניבה.

6.      גגון לרכב מסוג מתקן לנשיאת אופניים לתלייה על וו גרירה דורשים התקנה מורכבת יותר מכל מנשא אחר . מנשא אופניים  מסוג זה יכול לשאת עד 5 זוגות אופניים וזו יכולה להיות הבחירה האידיאלית למשפחה. רצוי לבחור מנשא  איכותי עם התקנה איכותית מקצועית שיאבטחו את האופניים במהלך הנסיעה

7. מתקן לנשיאת אופניים המותקן על גבי גלגל רזרבי המיועד לג'יפים – מנשא אופניים מסוג זה אינו מעכב את הגישה לדלת האחורית, והוא ניתן להתאמה ברכבי SUV או ג'יפים יש להתאים לסוג הרכב עם זאת, הם מוגבלים לרכבים עם צמיג רזרבי המותקן על הדלת האחורית.

מציג:
מיין עפ"י:
 מנשא אופניים לרכב אלומיניום כולל נעילה לאופניים וחיבור לגג הרכב דגם BICI2000 תוצרת  | FABBRI איטליה -33%
 מנשא אופניים אלומיניום עם מנעול לגג הרכב דגם BICI2000 תוצרת  | FABBRI איטליהדגם: 6201..
₪690 ₪460
מנשא אופניים 3 זוגות אופניים לוו גרירה מנשא אופניים תלוי עומד פלדה דגם TBC0023 רדרוק REDROCK -13%
מנשא אופניים אחורי 3 זוגות אלומיניום דגם TBC0023 רדרוק REDROCKדגם: 431506מפרט:מנשא או..
₪899 ₪780
מנשא אופניים לגג הרכב lux smart 846257 -22%
מנשא אופניים לגג הרכב עשוי אלומינים מתאים לכל סוגי פסי הרוחב עמיד ומקצועי מאוד ​LUX נוח ל..
₪799 ₪620
 מנשא אופניים לגג תוצרת MENABO איטליהדגם: ASSOמפרט:מנשא אופניים לזוג אופניים מ..
₪460
מנשא אופניים לגג הרכב מוטות אלומיניום לגג הרכב מתאים לכל רכב דגם PESIO תוצרת FARAD איטליה -19%
מנשא אופניים איכולי לגג הרכב תוצרת איטליה FARADדגם: 924653מפרט:מנשא אופניים לגג הרכב ..
₪985 ₪799
מנשא אופניים לגג הרכב תוצרת רדרוק  redrock דגם 362007 -26%
מנשא אופניים לגג הרכב דגם רדרוק REDROCKדגם: 362007מפרט:מנשא אופניים לגג הרכב עשוי אלו..
₪799 ₪590
מנשא אופניים לרכב משולב אלומיניום חיבור על גג הרכב כולל נעילת אופניים דגם NO7  -42%
 גגון לרכב מנשא אופניים לגג הרכב מאלומיניום כולל נעילת אופניים דגם: 566900מפרט: ..
₪429 ₪249
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...