מנשא אופניים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מנשא אופניים

מנשא אופניים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איך לבחור מנשא אופניים נכון עבור רכבך

כשאתם מתכננים טיול אופניים, אתם בטח מתמקדים יותר בחלומות בהקיץ של רכיבה במורד תלול, מרגישים את הרוח על הפנים וחשים את מהירות המסלול .. מה שאפשר לפספס הם הפרטים הקטנים כמו איך אתה הולך לשאת את האופניים ליעד שלך? פשוט לזרוק את האופניים בחלק האחורי של המכונית שלך זה קל, אבל אם אין לך את המקום, את הרכב הנכון או את הזמן לנקות את הרכב לאחר נסיעה בוצית או חולית, מנשא אופניים לרכב הוא מוצר הכרחי עבורך.

מנשא אופניים לרכב נכון יכול להפוך את תהליך ההובלה למהנה ללא הוצאות או תקלות ואילו מנשא אופניים שגוי עלול להאט את הנסיעה בצורה משמעותית.ישנם שני היבטים עיקריים בעיצוב מנשא אופניים לרכב : אופן ההתאמה של האופניים למתלה ואיך המנשא מתחבר לרכב.

שני הסגנונות העיקריים של מנשאי אופניים הם מנשא אופניים תלוי או מנשא אופניים משטח.

מנשא אופניים אחורי המתחבר לתא מטען של הרכב או לדלת אחורית ברכב. מנשא אופניים אחורי בדרך כלל מתאים לכל רכב סדן 4 דלתות וכן לרכב 5 דלתות. מנשא אופניים מסוג זה יכול לשאת עד 3 זוגות אופניים. המנשא מתחבר למוט העליון של האופניים באמצעות חבקים בעלי תקן אבטחה ומיועדים לנעילה ונשיאה בטוחה של האופניים על גבי הרכב, מנשא אופניים תלוי כולל רצועות אבטחה נוספות.יתרונות: מתאים לכל רכב, התקנה פשוטה נוחה לנשיאת האופניים מחיר ממוצע לא יקר במיוחד חובק את האופניים ואינו בולט הרבה מהמרכב. 

מנשא אופניים אחורי תלוי לוו גרירה  מנשא אופניים אחורי תלוי המתחבר לוו גרירה ברכב. מנשא אופניים מסוג זה מתאים לרכב עם וו גרירה.  המנשא עומד תלוי על גבי וו הגרירה.              המנשא מתחבר למוט העליון של האופניים באמצעות חבקים מתאימים בעלי תקן אבטחה המבטיחים את נעילת ונשיאת האופניים בצורה מאובטחת. המנשא כולל רצועות אבטחה נוספות ומתאימות להובלה פשוטה של האופנים. מנשא כזה יכול לשאת עד 3 זוגות אופניים.

מנשא אופניים תלוי הינו שימושי  מאוד ומתאים יותר לאופני הרים קשיחים  או אופני כביש. יתרונות: פשוט להרכבה והתקנה, מחיר ממוצע יחסית. חסרונות: אינו מתאים לכל רכב. 

מנשא אופניים משטח :  מנשא אופניים המתחבר לוו גרירה של הרכב ומעוצב בצורת משטח עליו מורכבים ונישאים האופניים. מנשא אופניים משטח מתאימם מאוד לרכבים משפחתיים ובאופן שמשרני נחשבים בטוחים ביותר עבור כל רכב.

מנשא אופניים מסוג זה ניתן להתקין ברכב עם וו גרירה מובנה. ברכב ללא וו גרירה יש להתקין וו לפני החיבור של מנשא אופניים משטח.  מנשא אופניים משטח  עושים עבודה טובה יותר בשמירה על אופניים ללא הרבה תנודות במהלך הנסיעה. היות והמנשא בנוי בצורת משטח  ומכיוון שהאופניים שלך יושבים על גבי משטח נשיאה, הם מתאימים לסוגים שונים של אופניים גם לאופניים בעלי מסגרת לא סטנדרטית.  מלבד המשטח, האופניים יוחזקו במקומם באמצעות חבק המתחבר למסגרת האופניים וחבק נוסף המתחבר לגלגל הקדמי.

יתרונות: אחיזה איתנה, מתאים לכל סוגי האופניים. אינו מתנדנד במהלך הנסיעה. חסרונות: אינו מתאים לכל רכב, יחסית יקר. 

מנשא אופניים לגג הרכב. : מנשא אופניים שמתחבר על גג הרכב על גבי גגון רוחב או  גגון מקשר מובנה על גבי גג הרכב. מנשא מסוג זה ניתן להתקנה רק על גבי גגון מובנה.

זהו סוג מנשא פשוט ביותר ומתאים לזוג אופניים אחד בלבד.

מנשא אופניים לגג הם בחירה מוכרת שעובדת היטב עם אופניים בעלי עיצוב  מסגרת לא מסורתיים. אמנם הם הקלים ביותר להתקנה, אך הם מוסיפים כמות ניכרת של גובה לרכב שלך. מנשא אופניים לגג רצוי להתקין ברכבים פרטיים נמוכים או מכונית ספורט – רכב נמוך שממנו יהיה קל יותר להעלות או להוריד  את האופניים מחלקה העליון של המכונית.

יתרונות: הכי קל להתקנה, במחיר סביר יחסית, מחזיק את האופניים בצורה מאובטחת. חסרונות: גובה נוסף עלול להוביל לפגיעה אפשרית באופניים או במכונית, במקרה של נסיעה תחת מעבר מוגבל גובה.

מציג:
מיין עפ"י:
מנשא אופניים 3 זוגות אופניים לוו גרירה מנשא אופניים תלוי עומד פלדה דגם TBC0023 רדרוק REDROCK -17%
מנשא אופניים אחורי 3 זוגות אלומיניום דגם TBC0023 רדרוק REDROCK דגם: 431506 מפרט: מנשא או..
₪795 ₪660
מנשא אופניים 3 זוגות אלומיניום לתא מטען  או דלת אחורית מתאים לכל רכב 4/5 דלתות דגם BCR0013 רדרוק REDROCK -32%
מנשא אופניים אחורי 3 זוגות אלומיניום דגם BCR0013 רדרוק REDROCK דגם: 431004 מפרט: מנשא או..
₪579 ₪395
מנשא אופניים 3 זוגות מנשא משטח אחורי לוו גרירה משטח אלומיניום משולב כולל תאורה דגם TBR0033 רדרוק REDROCK -23%
מנשא משטח אופניים אחורי 3 זוגות אלומיניום דגם TBR0033 רדרוק REDROCK דגם: 431008 מפרט: מנ..
₪2,590 ₪1,990
Loading...
Loading...
Loading...