מנשא אופניים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מנשא אופניים

מנשא אופניים

חברת רדרוק החלה את דרכה כיצרנית של אביזרים עבור כלי רכב מנועיים, עם הזמן החברה החלה להתמחות בתחום מערכת נשיאה ואביזרים שהוקצו להובלה כמו גגונים לרכב. חברת RedRock מתמחה בייצור כל סוגי הגגונים לרכב כולל גגוני עריסה, מנשא אופנים, קשתות העמסה וארגזי כלים מיוחדים לרכבים מסחריים.

חברת רדרוק RedRock מציעה מגוון פתרונות לרכבים פרטיים רכב מסחרי, טנדר, ג'יפאים וכן עבור אנשי מקצוע. פתרונות לאנשי מקצוע העוסקים בתחומים המחייבים הובלה כמו חברות טלפון, קבלנים, אינסטלטור, טכנאים ,חברת חשמל, ועוד.. כיצרן של אביזרי חוץ לרכב יש לרדרוק  יתרון טוב בייצור גגונים ומנשאים לרכב. חברה אשר שמים דגש רב על בקרת איכות קפדנית עם מוניטין! 
בחברת RedRock מייצרים גגונים מקוריים לרכב, גגוני עריסה מאלומיניום או פלדה מגולוונת, גגוו עריסה לרכב מסחרי, גגון לג'יפ, גגון טרפז עם מסיט רוח, מוטות מתכווננים, תושבות מקוריות, מעצורים, סולמות מתקפלים וסולמות אורך מאלומיניום ועוד..

מלבד פתרונות לאנשי מקצוע, חברת RedRock מתמחה בייצור גגונים לרכבים פרטיים , תאי חפצים, גגונים מקוריים, גגון מקשר, גגון רוחב וגגון מקורי לפי דגם רכב עם תושבות מקוריות לרכב. החברה מחוייבת לפיתוח מוצריה בהתאם לדרישות השוק והתפתחות הטכנולוגיה פילוסופיית הייצור של חברת RedRock אשר מיוצרת  בגאווה 100% בטייוואן, היה תמיד מבוסס על איכות ובטיחות, מה שאפשר לה להיות ספק מוסמך עבור קו אביזרים של יצרני רכב שונים ויוקרתיים.  לאחרונה,אימצה החברה מדיניות ייצור תומכת אנרגיה מתחדשת עם התקנת מערכת פוטו-וולטאית, המראה את רגישותה לסביבה טובה יותר. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איך לבחור מנשא אופניים נכון עבור רכבך

כשאתם מתכננים טיול אופניים, אתם בטח מתמקדים יותר בחלומות בהקיץ של רכיבה במורד תלול, מרגישים את הרוח על הפנים וחשים את מהירות המסלול .. מה שאפשר לפספס הם הפרטים הקטנים כמו איך אתה הולך לשאת את האופניים ליעד שלך? פשוט לזרוק את האופניים בחלק האחורי של המכונית שלך זה קל, אבל אם אין לך את המקום, את הרכב הנכון או את הזמן לנקות את הרכב לאחר נסיעה בוצית או חולית, מנשא אופניים לרכב הוא מוצר הכרחי עבורך.

מנשא אופניים לרכב נכון יכול להפוך את תהליך ההובלה למהנה ללא הוצאות או תקלות ואילו מנשא אופניים שגוי עלול להאט את הנסיעה בצורה משמעותית.ישנם שני היבטים עיקריים בעיצוב מנשא אופניים לרכב : אופן ההתאמה של האופניים למתלה ואיך המנשא מתחבר לרכב.

שני הסגנונות העיקריים של מנשאי אופניים הם מנשא אופניים תלוי או מנשא אופניים משטח.

מנשא אופניים אחורי המתחבר לתא מטען של הרכב או לדלת אחורית ברכב. מנשא אופניים אחורי בדרך כלל מתאים לכל רכב סדן 4 דלתות וכן לרכב 5 דלתות. מנשא אופניים מסוג זה יכול לשאת עד 3 זוגות אופניים. המנשא מתחבר למוט העליון של האופניים באמצעות חבקים בעלי תקן אבטחה ומיועדים לנעילה ונשיאה בטוחה של האופניים על גבי הרכב, מנשא אופניים תלוי כולל רצועות אבטחה נוספות.יתרונות: מתאים לכל רכב, התקנה פשוטה נוחה לנשיאת האופניים מחיר ממוצע לא יקר במיוחד חובק את האופניים ואינו בולט הרבה מהמרכב. 

מנשא אופניים אחורי תלוי לוו גרירה  מנשא אופניים אחורי תלוי המתחבר לוו גרירה ברכב. מנשא אופניים מסוג זה מתאים לרכב עם וו גרירה.  המנשא עומד תלוי על גבי וו הגרירה.              המנשא מתחבר למוט העליון של האופניים באמצעות חבקים מתאימים בעלי תקן אבטחה המבטיחים את נעילת ונשיאת האופניים בצורה מאובטחת. המנשא כולל רצועות אבטחה נוספות ומתאימות להובלה פשוטה של האופנים. מנשא כזה יכול לשאת עד 3 זוגות אופניים.

מנשא אופניים תלוי הינו שימושי  מאוד ומתאים יותר לאופני הרים קשיחים  או אופני כביש. יתרונות: פשוט להרכבה והתקנה, מחיר ממוצע יחסית. חסרונות: אינו מתאים לכל רכב. 

מנשא אופניים משטח :  מנשא אופניים המתחבר לוו גרירה של הרכב ומעוצב בצורת משטח עליו מורכבים ונישאים האופניים. מנשא אופניים משטח מתאימם מאוד לרכבים משפחתיים ובאופן שמשרני נחשבים בטוחים ביותר עבור כל רכב.

מנשא אופניים מסוג זה ניתן להתקין ברכב עם וו גרירה מובנה. ברכב ללא וו גרירה יש להתקין וו לפני החיבור של מנשא אופניים משטח.  מנשא אופניים משטח  עושים עבודה טובה יותר בשמירה על אופניים ללא הרבה תנודות במהלך הנסיעה. היות והמנשא בנוי בצורת משטח  ומכיוון שהאופניים שלך יושבים על גבי משטח נשיאה, הם מתאימים לסוגים שונים של אופניים גם לאופניים בעלי מסגרת לא סטנדרטית.  מלבד המשטח, האופניים יוחזקו במקומם באמצעות חבק המתחבר למסגרת האופניים וחבק נוסף המתחבר לגלגל הקדמי.

יתרונות: אחיזה איתנה, מתאים לכל סוגי האופניים. אינו מתנדנד במהלך הנסיעה. חסרונות: אינו מתאים לכל רכב, יחסית יקר. 

מנשא אופניים לגג הרכב. : מנשא אופניים שמתחבר על גג הרכב על גבי גגון רוחב או  גגון מקשר מובנה על גבי גג הרכב. מנשא מסוג זה ניתן להתקנה רק על גבי גגון מובנה.

זהו סוג מנשא פשוט ביותר ומתאים לזוג אופניים אחד בלבד.

מנשא אופניים לגג הם בחירה מוכרת שעובדת היטב עם אופניים בעלי עיצוב  מסגרת לא מסורתיים. אמנם הם הקלים ביותר להתקנה, אך הם מוסיפים כמות ניכרת של גובה לרכב שלך. מנשא אופניים לגג רצוי להתקין ברכבים פרטיים נמוכים או מכונית ספורט – רכב נמוך שממנו יהיה קל יותר להעלות או להוריד  את האופניים מחלקה העליון של המכונית.

יתרונות: הכי קל להתקנה, במחיר סביר יחסית, מחזיק את האופניים בצורה מאובטחת. חסרונות: גובה נוסף עלול להוביל לפגיעה אפשרית באופניים או במכונית, במקרה של נסיעה תחת מעבר מוגבל גובה.

מציג:
מיין עפ"י:
מנשא אופניים 3 זוגות אופניים לוו גרירה מנשא אופניים תלוי עומד פלדה דגם TBC0023 רדרוק REDROCK -13%
מנשא אופניים אחורי 3 זוגות אלומיניום דגם TBC0023 רדרוק REDROCKדגם: 431506מפרט:מנשא או..
₪899 ₪780
מנשא אופניים לגג הרכב תוצרת רדרוק  redrock דגם 362007 -26%
מנשא אופניים לגג הרכב דגם רדרוק REDROCKדגם: 362007מפרט:מנשא אופניים לגג הרכב עשוי אלו..
₪799 ₪590
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...