גגון לרכב RedRock
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

גגון לרכב RedRock

גגון לרכב RedRock

כפי שדגמי הרכבים שונים זה מזו, כך גם גג הרכב ולכן לפני בחירת גגון לרכב יש צורך להתאים את הגגון הרצוי למבנה הרכב. בעבר, היה מבחר מצומצם מאוד של גגונים לרכב בשוק המקומי וכמעט ולא היה ניתן למצוא גגון רכב המותאם באופן מדויק לגג הרכב. כיום, עם התפתחות ענף הגגונים לרכב ניתן למצוא את גגון לרכב עם התאמה מירבית לכל רכב עם מבחר פתרונות לכל כיס או מטרה!

ובכן, כיצד ניגשים לבחירת גגון לרכב המושלם ביותר לרכב שלנו? נתחיל עם המטרה לשמה אנו זקוקים לגגון, נמשיך עם סוגי הגגונים לרכב ונשלים עם האבזור המתאים, הכול בהתאם לתקציב שלנו.

מהי המטרה של גגון לרכב: למה אנחנו צריכים גגון לרכב? האם לא מספיק להשתמש בחבל או רצועות קשירה למשל? ובכן, גגון לרכב משמש קודם כל להעברת ציוד ממקום למקום אך בפועל הוא נועד גם כדי לאבטח את הציוד או הסחורה שלנו במהלך הנסיעה.

הגגון מאפשר העברת ציוד גדול שאינו מתאים לרכב כמו אופניים, סחורה… ואפילו ביגוד ספורט רטוב או מסריח L שאנחנו לא מעוניינים לשים בתא הנוסעים בנוסף גגון לרכב נועד לנשיאת ארון, הובלת מזוודות, תיקים, עגלת תינוק, קיאק, סאפ גלשן או ציוד סקי. בנוסף ישנם סוגי גגון לרכב היכול לשמש רכב מסחרי לנשיאת צינורות, ציוד ומשא כבד במיוחד. גגון לרכב ניתן לחבר לגג הרכב, גגון לרכב עם חיבור לוו גרירה, גגון לרכב עם חיבור לתא מטען.

סוגים שונים של גגון רכב:

כאמור, כיום, בשוק המקומי ניתן למצוא מבחר עצום של גגונים ומנשאים בעיצובים מרהיבים ועם מגוון פתרונות לכל רכב וזאת תודות ליצרנים אירופיים כמו FARAD יצרני מגיני רוח מקוריים לרכב שכיום מתמחים גם בייצור גגונים לרכב. גגונים מקוריים עם תושבות מקוריות המותאמות באופן מדויק לגג הרכב וכמובן לסוג או דגם הרכב.

ובכן, לאחר שהחלטנו להתקין גגון לרכב - נותר לנו רק ללמוד כיצד לבחור ולהתאים גגון לרכב באופן נכון.

גגון מוטות אורך לרכב - גגון אורך לרכב מורכב לאורך גג הרכב, גגון אורך לרכב, גגון מקורי לרכב. ישנם רכבים רבים המגיעים עם גגון מוטות אורך לרכב מובנה כלומר גגון המקורי שמגיע עם הרכב.

גגון מוטות רוחב לרכב- גגון רוחב לרכב מותקן ומורכב לרוחב גג הרכב ומוכן מיד לשימוש. גגון מוטות רוחב לרכב יש להתאים באמצעות תושבות מקוריות המותאמות לגג הרכב. ההתאמה נעשית בהתאם לדגם וסוג הרכב ישנם רכבים שעל גג הרכב יש הכנה להתקנה של גגון רוחב – את מוטות הגגון ניתן לבחור גגון מוטות רוחב ממתכת, פלדה או גגון רוחב עם מוטות אלומיניום לרכב

גגון מקשר לרכב - גגון מקשר לרכב הוא בעצם גגון רוחב לרכב. גגון מקשר הוא גם גגון מוטות רוחב ההבדל הוא שגגון מקשר ניתן לחיבור או הרכבה רק על גבי גגון מוטות אורך ואילו גגון רוחב ניתן לחבר על גבי גגון אורך או באופן ישיר על גבי הרכב. גגון מקשר לרכב מתחבר לגגון מוטות אורך ומשמש כמקשר. ניתן לבחור במוטות מתכת או פלדה וכן בגגון מקשר עם מוטות אלומיניום

גגון אוניברסאלי לרכב  – גגון לרכב אוניברסלי עשוי משני מוטות רוחב עם תושבות שניתן להתאים במספר רב של רכבים. (לבחירה: מתכת/אלומיניום) ההתאמה לרכב תלויה בסוג הרכב. לדוגמא גגון אוניברסלי למזדה, גגון אוניברסלי ליונדאי

גגון פיקס פוינט לרכב FIX POINT - גגון מוטות רוחב לרכב שמתחבר להכנה מקורית על גג הרכב. ישנם רכבים המגיעים עם הכנה לגגון (הברגות על גג הרכב) במקרה זה, נבחר גגון רוחב לרכב מסוג פיקס פוינט FIX POINTT  שיתחבר לגג באמצעות ההברגה המקורית. גגון פיקס פוינט למרצדס, גגון פיקס פוינט ליונדאי, גגון פיקס פוינט לרכב ניסן, גגון אוניברסלי לרכב טרנספורטר 

גגון עריסה לרכב – גגון לרכב מסוג מנשא אוניברסאלי, גגון עריסה לרכב יש לו מבנה עריסה ומכאן שמו. גגון עריסה לרכב מתחבר על גבי גגון רוחב או מוטות אורך על גג הרכב. מתאים לכל גגון רכב מכל סוג. שים לב כשאתה רוכש גגון עריסה לרכב שהוא מגיע עם תושבות מיוחדות המותאמות למוטות של גגון הרכב המורכב על רכבך. תמיד עדיף לבחור גגון עריסה עם תושבות  מותאמות אחרת גגון העריסה שלך יתנדנד ולבסוף אף עלול להתפרק. גגון עריסה לרכב הוא פיתרון מעולה להעמסת ציוד בגדלים שונים על גג הרכב. גגון עריסה לרכב מסופק עם מתאם למוטות רוחב (בהתאם לעובי ורוחב המוטות). גגון עריה לרכב ניתן למצוא במידות שונות, מתאים לכל רכב, גגון עריסה עשוי לרוב מאלומיניום.

גגון לרכב מסוג תא חפצים לרכב  - תא חפצים לרכב. ארגז נשיאה לרכב מותקן על גג הרכב באמצעות חיבור לגגון מוטות רוחב לרכב, הארגז אטום למים, אבק או לכלוך ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. ניתן למצוא במגוון גדלים (מ300ליטר ומעלה). ארגז חפצים לרכב כולל מנעול לאבטחת הציוד. קיימים 2 סוגי פתיחה: פתיחה דו-צידית (משני צידי הרכב) ופתיחה חד-צידית (לבחירה בהתאם לתקציב). גגון תא חפצים לרכב ניתן למצוא בגדלים שונים מ400 ליטר עד 680 ליטר תא חפצים לרכב פרד לניסן, תא חפצים לרכב פורד, תא חפצים למזדה , תא חפצים ליונדאי בעיקרון תא חפצים אוניברסלי לכל רכב

גגון לרכב מסוג מנשא אופניים - מנשא אופניים לרכב. פתרון לנשיאת אופניים עבור כל רכב. ישנם 3  סוגים של מנשאי אופניים:

מנשא אופניים עם חיבור לגג הרכב - מנשא אופניים לגג מתחבר לגגון מוטות רוחב על גג הרכב.  יתרונו בפשטות ההתקנה והתאמתו לכל רכב. אינו מסתיר את לוחית הרישוי וניתן להתקין מספר מנשאים למספר אופניים.

גגון לרכב מסוג מנשא אופניים חיבור לוו גרירה – מנשא אופניים עם חיבור לוו גרירהמתאים לרכבים בהם מותקן וו גרירה. ניתן למצוא מנשאים ל2-עד 4 אופניים.

גגון לרכב מסוג מנשא אופניים עם חיבור לתא המטען - מנשא אופניים עם חיבור לתא מטען מתחבר לדלת האחורית על כיסוי גלגל רזרבי אחורי. מתאים לרכבי 4×4  לרכב עם 5 דלתות או 4 דלתות.

מציג:
מיין עפ"י:
 גגון מקשר לרכב חיבור קו אפס למוטות גבוהים מוט אלומיניום רחב 8.5 ס"מ מתכוונן 112-117 ס"מ כולל נעילה  RedRock -32%
גגון מקשר לרכב דגם קו אפס חיבור למוטות גבוהים- RedRockדגם: 672011מפרט:גגון מקשר אוניב..
₪1,590 ₪1,089
 גגון מקשר לרכב חיבור קו אפס למוטות צמודים מוט אלומיניום רחב 8.5 ס"מ מתכוונן 101-106.5 ס"מ כולל נעילה  RedRock -32%
גגון מקשר לרכב דגם קו אפס חיבור למוטות צמודים- RedRockדגם: 672009מפרט:גגון מקשר אוניב..
₪1,590 ₪1,089
אוהל גג ייעודי עם מקום שינה לשני מבוגרים פתיחה באמצעות בוכנת גז  אוהל גג אטום למים תוצרת רדרוק RedRock -15%
אוהל על גג הרכב מתאים לרכבי שטח פתיחה נוחה באמצעות בוכנות. - שלד אלומיניוםאם חשבתם לצאת לטיול אר..
₪11,700 ₪9,890
גגון אורך לרכב איסוזו דימקס 2012-2020 דגם מקורי מוטות אלומיניום צמודים צבע שחור -29%
גגון מוטות אורך מקורי לרכב איסוזו דימקס 2012>דגם: 910099מפרט:גגון מוטות אורך מקורי..
₪1,540 ₪1,089
גגון אורך לרכב איסוזו דימקס 2021> דגם מקורי מוטות אלומיניום צמודים צבע שחור חדש -24%
גגון מוטות אורך מקורי לרכב איסוזו דימקס 2021>דגם: 910098מפרט:גגון מוטות אורך מקורי..
₪1,640 ₪1,250
גגון אורך לרכב טיוטה CHR מ 2017 ומעלה פסים צמודים דגם מקורי מוטות אלומיניום צבע שחור בהדבקה -29%
גגון מוטות אורך מקורי לרכב טיוטה CHR מ 2017> **פסים צמודים דקורטיבי בהדבקה**דגם: 910060מפ..
₪1,540 ₪1,089
גגון אורך לרכב טיוטה ראב 4 2019> דגם מקורי מוטות אלומיניום צמודים צבע שחור -32%
גגון מוטות אורך מקורי לרכב טיוטה ראב 4 2019>דגם: 910064מפרט:גגון מוטות אורך מקורי ..
₪1,590 ₪1,089
גגון אורך לרכב לנדרובר דיסקברי 3 או 4 דגם מקורי מוטות אלומיניום צמודים -26%
גגון מוטות אורך מקורי לרכב לנדרובר דיסקברי 3 או 4דגם: 910009מפרט:גגון מוטות אורך מקור..
₪1,990 ₪1,474
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...