מצלמת דרך

מצלמת דרך

מצלמת דרך

בימינו מצלמת דרך היא מזמן יותר מרכישה יוקרתית ולא יעילה. מצלמת דרך הפכה לאביזר הכרחי בכל רכב. מצלמת דרך יכולה לספק ראיות ביטוח, תיעוד דרך, תיעוד עבירות דרך, ניהול מסלול, תיעוד מסלול וכמובן נהיגה בטיחותית וזהירה

השימוש בטלפון החכם כמצלמת דרך, אינו יעיל בגין החשיפה התמידית לשמש שיכול לגרום נזק לטווח הרחוק, בנוסף תמיד כדאי לבחור מכשיר ייעודי לצורך הקלטה וצפייה ולהשתמש בסמארטפון לפעולות אחרות

כיצד לבחור את המכשיר המתאים לרכב שישמש אותך כמצלמת דרך בטיחותית:

לכל מצלמות דרך יש יתרונות וחסרונות, וקשה לומר אם האחד טוב יותר מהשני מכיוון שזה תלוי במה שאתה צריך לרכבך. המאפיינים והתכונות של מצלמת דרך:

רזולוציית וידאו (הקלטה)

רזולוצייה הקלטה טובה צריכה להיות HD 720P לפחות. באופן זה תוכל לדעת כי המצלמה שלך הצליחה לקלוט באופן חד מספיק בכדי לקלוט לוחיות רישוי, יצרני מכוניות ותווי פנים. ניתן להשיג גם מצלמות דרך ברזולוציה של 1080P HD או K2 אך צריך לקחת בחשבון  קבצי וידאו גדולים יותר.

קיבולת אחסון:

מינימום אחסון של 64GB. ככל שרזולוציית המצלמה גבוהה יותר, כך תצטרכו נפח אחסון גבוה יותר. שעה הקלטה ברזולוציה HD 720P עשויה לתפוס 1-2GB ואילו שעה של 1080P עשויה לתפוס נפח של 6GB. חשוב לרכוש את הכרטיס הנכון יחד עם המכשיר המתאים.

ראיית לילה או טכנולוגיית WDR:

ראיית לילה היא מאפיין חשוב מאוד בבחירת מצלמה מכיוון שלעולם אינך יודע מתי עלולה להתרחש תאונה. תאורה לא תמיד זמינה בדרך ועל כן כדאי שהמצלמה תוכל להקליט גם בתנאי תאורה קלושים או חלקיים.

הפעלה / כיבוי אוטומטית:

יש מצלמות דרך שמאופיינים בכיבוי והדלקה בהתאם למצב הרכב. נדלקים עם התנעת הרכב וכבים עם כיבוי המנוע ברכב. זוהי תכונה חיונית מאוד ולא כדאי שתהייה תלויה בזיכרון של הנהג. בוודאי שלא תרצה לשכוח להדליק את המצלמה דווקא ביום בו תקלע לתאונה.

גודל המצלמה:

מאוד תלוי בגודל הרכב והאזור בו מותנת המצלמה. חשוב לבדוק כי המצלמה לא תחסום את שדה הראייה של הנהג. או שתמוקם באופן בטוח שאינו חוסם את שדה הראיה מצד אחד ומספיק חשוף למתווה הדרך באופן יוכל לתעד ולהקליט את כל מסלול הנהיגה באופן מקיף.

הקלטה במחזוריות:

כאשר האחסון של מצלמת הדרך מתמלא, שני דברים יכולים לקרות: המכשיר מפסיק להקליט מהסיבה שאין לו יותר שטח אחסון ויתחיל שוב רק לאחר שתזכור לרוקן שוב את הכרטיס. או שהמכשיר ממשיך להקליט ומתעד מעל הקטעים הישנים ביותר – אופן הקלטה זה נקרא הקלטה במחזוריות. היא מוחקת את הישן ביותר וממשיכה להקליט ללא הפסקה כשאר ההקלטות האחרונות אינן נמחקות.

חיישן תנועה G-SENSOR:

חיוני במצלמת דרך בטיחותית. המצלמה מתחילה להקליט עם גילוי תנועה כלשהי , גם אם הייתה כבמצב כבוי באותו עת, מאפיין חשוב וחיוני בעת חניה או נסיעה לאחור. המצלמה יכולה להידלק באופן אוטומטי ולהתחיל להקליט.

GPS (אופציונלי)

מעקב GPS יכול "להוכיח" שתאונה התרחשה במקום שאמרת שהיא התרחשה, במקרים שהקטעים לא ברורים. מעקב GPS יכול גם להקליט את המהירויות שלך, מועיל לנוהגים במהירות מופרזת. וכהורה, ניתן להשתמש ב GPS בכדי לצפות במסלול בו היו הילדים שלכם בלילה.

מצלמה קדמית ואחורית (אופציונלי)

אם אתה רוצה כיסוי מלא, מצלמת דרך קדמית  אינה מספיקה. כיום בשוק ישנן מצלמות דרך כפולות הכוללות 2 מצלמות קידמית פלוס אחורית. הקדמית מחוברת לחלק הקידמי של הרכב. האחורית יכולה להיות חלק מהמצלמה הפונה לחלק הפנימי אחורי של הרכב, מספקת מבט פנימי לאחורי הרכב או מתחברת לשמשה האחורית של הרכב.

תושבת (אופציונלי)

מומלץ לבחור מצלמת דרך הכוללת תושבות התקנה על דאשבורד, על המראה או על שמשת הרכב. חשוב שהמצלמה תהייה נוחה להתקנה והפעלה תוך כדי נסיעה.

מציג:
מיין עפ"י:
דיבורית חכמה משולבת משקפי ספורט. MFI LIBERO לריצה לספורט, ולרכב רמקולים מובנים איכותיים -8%
מצלמת אקסטרים מובנית במשקפי ספורט -עמידה במים 100% - MFI דגם: 941139 MFI Marine   מצ..
₪790 ₪725
דיבורית חכמה משולבת משקפי ספורט. MFI LIBERO לריצה לספורט, ולרכב רמקולים מובנים איכותיים -25%
דיבורית חכמה משולבת משקפי ספורט. MFI LIBERO לריצה לספורט, ולרכב רמקולים מובנים איכותיים  דגם..
₪790 ₪590
מצלמת דרך כפולה DVR כולל מסך מגע "4 משמש קופסא שחורה לרכב -הקלטה FHD ברזולוציה גבוהה -35%
מצלמת דרך דו כיוונית עם מסך מגע "4 לרכב DVR לרכב HD1080    דגם BES TEC דגם: 170019 פ..
₪749 ₪490
מצלמת דרך כפולה DVR לרכב קופסא שחורה  FHD הקלטה ברזולוציה גבוהה – כולל מסך מראה  4.3" מובנה לרכב. -34%
מערכת DVR לרכב "קופסא שחורה" דו כיוונית כולל 2 מצלמות FULL HD מקליטות ברזולוציה גבוהה – מסך 4.3..
₪595 ₪390
מצלמת דרך כפולה כולל מצלמה רוורס  DVR כולל מסך "4 משמש קופסא שחורה לרכב -הקלטה FHD ברזולוציה גבוהה -34%
מערכת DVR לרכב "קופסא שחורה" דו כיוונית כולל 2 מצלמות FULL HD מקליטות ברזולוציה גבוהה – מסך 4"...
₪595 ₪390
דיבורית בלוטוס חיבור לקסדה לאופנוע FREECOM1 הדגם החדיש תוצרת Cardo -42%
דיבורית בלוטוס לאופנוע FREECOM1 הדגם החדיש תוצרת Cardo דגם: 841674 מפרט: עיצוב מרהיב וח..
₪1,090 ₪630
Loading...
Loading...