ארגז כלים לרכב
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

ארגז כלים לרכב

ארגז כלים לרכב

מהו ארגז כלים לרכב מסחרי? מה היתרון בארגז כלים מקצועי לרכב מסחרי?

רוב אנשי המקצוע אינם יכולים לתפקד ללא ארגז הכלים שלהם, אבל אתה לא צריך להיות איש מקצוע כדי להצדיק בעלות על ארגז כלים מקצועי המיועד לטנדר או משאית. למעשה, עם דגמים מסוימים גם אתה יכול לפנות את תא הנהג מכלים מפוזרים ולארגן אותם בתוך ארגז כלים מקצועי אטום למזג האוויר ולמקם את הארגז כלים בתא מטען שלך.

ארגזי כלים מקצועי לרכב מסחרי מסוג תיבות צולבות (נקראות גם תיבת אוכף) הןם הפופולאריים ביותר והקלים ביותר להתקנה.

היות והמטרה העיקרית היא לשמור חפצי ערך כמו כלי עבודה בארז כלים חשוב ביותר שתבחר ארגז כלים מקצועי בעל תפסים חזקים, מכסה מחוזק וקירות צדדיים עבים במיוחד.

מרבית ארגזי הכלים לרכב מסחרי אטומים בפני מים. כדאי לוודא כי הארגז כלים שלך מצויד בצירים ותפסים איכותיים על מנת שיאריכו מעמד לאורך זמן.

כל ארגז יכול להחזיק את הכלים שלך, אבל קלות הפתיחה והסגירה היא השוני בין ארגז כלים פשוט לכלי עבודה ובין ארגז כלים מקצועי לרכב מסחרי. אופן הפתיחה או סגירה והקלות שבה הארגז מאפשר לך לפתוח או לסגור את הארגז הוא פרמטר חשוב מאוד.

מנעול איכותי של ארגז כלים מקצועי צריך לפעול בצורה חלקה. חשוב מאוד שלא נצטרך להפעיל כוח נוסף בהפעלת המנעול.

פתיחה של ארגז כלים מקצועי צרכיה את כל הפרמטרים שיאפשרו פתיחה וסגירה מהירים.

סגירת ארגז כלים מקצועי לטנדר חייבת להיות בעזרת בוכנות (הפועלות בפתיחה -עלייה או בסגירה -ירידה) המאפשרות סגירה מהירה ופשוטה ללא צורך לדחוף את המכסה לצורך סגירה.

החומר ממנו עשוי ארגז כלים מקצועי לרכב מסחרי חשוב מאוד – העדיפות היא לארגז כלים אלומיניום לרכב. אמנם פלדה היא חומר חזק אבל פלדה לא תגן על הכלים שלך מפני חלודה ועל כן יש עדיפות גבוהה לארגז כלים עשוי אלומיניום.

ארגז כלים לרכב מאלומיניום לא יחליד ויחזיק מעמד לאורך זמן רב!

יתרון נוסך לארגז כלים אלומיניום – המשקל. קופסת אלומיניום שוקלת כ 50 ק"ג הרבה פחות מארגז פלדה דומה. כמובן, אם המטרה היא ארגז כלים לרכב פרטי סגור, כדאי לרכוש ארגז כלים פשוט יותר עשוי פלסטיק קשיח מחוזק אותו נין לאחסן בקלות בתוך הרכב.

מציג:
מיין עפ"י:
ארגז כלים מתכת  לטנדר / רכב מסחרי קטן TH TOOL BOX מפרט: ארגז כלים איכותי מאוד ..
₪3,160
  ארגז כלים עשוי ממתכת מגולוונת צבועה בשחור לטנדר גדול / רכב מסחרי  TH-TOOL BOX ..
₪3,744
ארגז כלים לטנדר ארגז כלים אחורי אלומיניום מרוג נעילה כפולה כולל 2 בוכנות לפתיחה סגירה פשוטה מתאים גם לטנדר דאבל קבינה ArtCar -28%
ארגז כלים לטנדר  ארגז כלים מקצועי אלומיניום מרוג כולל בוכנות לפתיחה סגירה מהירה  מתאים גם ..
₪3,160 ₪2,281
Loading...
Loading...
Loading...