פסי מגן לרכב
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

פסי מגן לרכב

פסי מגן לרכב

חברת אוטוקלובר בקוריאה היא אחת מטובי היצרנים בעולם לאביזרי רכב. באוטוקלובר AUTOCLOVER הקפדה יתרה על אביזרי רכב מקוריים בהתאמה מושלמת לרכב.

חברת אוטוקלובר קוריאה מתמחה בייצור מגיני רוח, אביזרי קישוט לרכב, פסי מגן לרכב, פסי מגן דלת לרכב, אביזרי ניקל לרכב, ספויילר לרכב, מגן יתושים לרכב ועוד..

חברת אוטוקלובר קוריאה מקפידה לייצר אך ורק בהתאם לשרטוט תלת מימד של הרכב המאפשר דיוק מוחלט עם התאמה מושלמת 100% למתאר החיצוני של הרכב.

חברת אוטוקלובר AUTOCLOVER הראשונה בעולם המייצרת מגיני רוח 6 חלקים! סט מגיני רוח מקוריים בהדבקה חיצונית המורכבים מ-6 חלקים במקום 4 חלקים. סט מגיני רוח 6 חלקים תוצרת קוריאה מבוססים על שרטוט תלת מימד של הרכב כך שמגיני הרוח יכסו את כל המתאר החיצוני של הרכב מקצה הפינה הקדמית של המראה הקידמית ועד הקצה האחורי של המשולש האחורי ברכב. עם סט מגיני רוח בהדבקה 6 , בנוסף להגנה מושלמת מפני  פגעי מזג האוויר כמו שמש / רוח / גשם / אבק / יתושים  תקבל גם מראה דקורטיבי מושלם לרכב כלומר פס מושלם דקורטיבי המותאם באופן מדוייק לרכב מקצה המראה עד קצה במשולש האחורי ברכב. ללא טלאים ללא חורים בין המגן רוח לקשת הדלתות של הרכב. שיפור ניכר לחזית הרכב!

כיום הביקוש למוצרים קוריאניים עולה. ערכנו בדיקה מעמיקה של שווקים שונים ויצרנו יחסים יציבים וארוכי טווח עם יצרנים קוריאניים רבים. בשל כך אנו תמיד יכולים להציע ללקוחותינו את התנאים האופטימאליים ביותר בעת רכישת מוצרים איכותיים תוצרת קוריאה. אנו מטפלים בקפידה בכל הצעה ומנסים להציע ללקוח את התנאים והמחירים האטרקטיביים ביותר, ובינתיים מגדילים את ספקטרום האפשרויות שלנו ללא הרף. חברתנו מקבלת הזמנות מסוחרים סיטונאיים גדולים ובינוניים.

אין מוצרים להציג בקטגוריה זו.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...