מגיני רוח לרכב
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מגיני רוח לרכב

מגיני רוח לרכב

אין דבר מהנה יותר מאשר שיוט במורד הדרך, חלונות למטה ומוסיקה ברקע... עד שיתחיל לרדת גשם או שהרוח המסתחררת תפריע לרדיו, תסבך את השיער ותהפוך את השיחה לבלתי אפשרית... באמצעות התקנה פשוטה של  מגיני רוח אין כל סיבה מדוע לא תוכל ליהנות מחלון פתוח בכל מזג אוויר מבלי שהרוח , הגשם, האבק  או עשן הסיגריות יפריעו למהלך נסיעתך.

מגן רוח נועד כדי להגן על פנים הרכב מפני גשם / רוח / אבק /  עשן סיגריות / חרקים / חום ושמש ישירה. מגן רוח או מסיטי רוח תפקידם  להסיט את הרוח לכיוון אחר באופן שימנע חדירה ישירה של פגעי מזג האוויר רוח  ועשן לרכב. מגיני רוח הפכו למוצר חיוני ביוצר וכיום יותר יבואני רכב מספקים את הרכב כולל מגיני רוח. אלא שאיך יודעים איזה מגן רוח מתאים לרכב שלי? איזה מגן רוח לרכב מומץ? או איך בוחרים מגן רוח לרכב? איזה מגן רוח טוב יותר לרכב מגן רוח בהדבקה או מגן רוח בהלבשה פינימית? על כל השאלו תההלו ננסה לענות באמצעות מאמר זה:

בשוק הגלובאלי והמקומי ניתן למצוא  2 סוגי מגיני רוח לרכב: מגן רוח לרכב פנימיים (בהשחלה) מגן רוח מקורי – הלבשה פנימית או  מגן רוח לרכב בהדבקה – מגן רוח בהדבקה מותקנים על ידי הדבקה על המסגרת החיצונית של דלתות הרכב.

מגן רוח לרכב מקורי או מגן רוח בהלבשה פנימית  לרכב:

מגיני רוח פנימיים לרכב בהלבשה פנימית או מגן רוח השחלה לרכב מאופיינים בהלבשה מקורית לרכב. מגן רוח לרכב בהלבשה פנימית מעוצבים באופן מדוייק כך שיתאימו למסגרת הפנימית של המשמשות ברכב. כל מגן רוח לרכב מותאם לסוג הרכב ובהתאם לשנת ייצור של  הרכב.  מגיני רוח מקוריים מסוג מגן רוח בהלבשה פנימית החלו לייצר באירופה בתחילת שנות ה80 ושווקו בכל העולם באמצעות החברות המובילות בתחום כמו חברת פארד  FARAD איטליה או AEROLIFT גרמניה.

מגיני רוח מקוריים לרכבנמכרים גם על ידי יבואני הרכב אשר עובדים בשיתוף פעולה עם היבואנים זכיינים מורשים ומספקים את הרכב כולל מגיני רוח מקוריים לרכב בהלבשה. (כמו מגן רוח לרכב סקודה / מגיני רוח לרכב פולקסוואגן, מגן רוח לרכב טיוטה ועוד)

ממה עשוי מגן רוח לרכב? מגן רוח פנימי מקורי לרכב מיוצר בטכנולוגיה ייחודית ועשוי מזכוכית אקרילית איכותית על פי תקנים אירופאים כמו ABE. עובי המוצר 3 מ"מ לכל הפחות .החומר ממנו עשוי מגן רוח מקורי לרכב מספק הגנה גבוהה מפני קרני שמש UV.

מגיני רוח מקוריים בהלבשה פנימית לרכב,מיוצרים בשיתוף פעולה עם כל יצרני הרכב בעולם כך שתהייה התאמה מושלמת בין מנגנון הרכב, צורת השמשות ברכב ובין מגן הרוח המקורי לרכב. העיצוב נעשה עם דיוק מירבי של עד 100% . יש איזון מושלם בין גמישות המוצר ובין חוזק המוצר. מגן רוח מקורי לרכב מיוצר באופן שיתן לו רמה מדוייקת של גמישות ויחד עם זאת מאסיביים במידה שתאפשר יציבות ועמידות לאורך שנים.

מה ההבדל בצבע של מגיני רוח לרכב?  - הצבע של מגן רוח לרכב חשוב מאוד מבחינה בטיחותית, חשוב לוודא כי מגן הרוח מספיק שקוף על מנת שלא יסתיר לך את שדה הראייה במהלך הנסיעה. מגן מקורי לרכב מיוצר בצבע אפור בהיר, SMOKE COLOR צבע זה הוא הצבע הבטוח ביותר עבור הרכב מצד אחד הוא מספיק כהה באופן שיתן לך הגנה מפני קרני השמש ומצד שני הוא מספיק בהיר על מנת שלא ישנה את שדה הראיה או הנראות מכל צד ברכב. 

מגיני רוח בהלבשה פנימית לרכב  ניתן להשיג ב2 חלקים או 4 חלקים . לאחרונה ניתן למצוא בשוק המקומי קיט מגיני רוח מקוריים לרכב בהלבשה פנימית תוצרת FARAD איטליה עבור 4 דלתות (2 קדמיים + 2 אחוריים).

איך מרכיבים מגן רוח מקורי לרכב? מגן רוח בהלבשה פנימית מסופק עם הוראות התקנה מדויקות עבור כל דגם היות וכל רכב יש לו עיצוב שונה, לכל מגן רוח בהלבשה פנימית לרכב, יש הוראות התקנה שונות. 

מגן רוח בהדבקה לרכב:

מגיני רוח לרכב בהדבקה מודבקים באופן חיצוני על גבי מסגרת חיצונית של דלת הרכב. ההתקנה נעשית באמצעות דבק דו צדדי.מגן רוח לרכב בהדבקה החלו לייצר רק לפני כ-10 שנים. תחילה ייצרו מגן רוח לרכב בהדבקה עבור רכבים ללא מסגרת דלת (כמו רכבי סובארו ישנים). אך מחירם ה זול הפך אותם לפופולריים ביותר עבור נהגים שלא מעוניינים להשקיע הרבה עבור מגן רוח לרכב. אופן הרכבתם אינו דורש התאמה מושלמת ו/או גמישות רבה וזה הופך אותם לזולים משמעותית, כיום ניתן למצוא בשוק מגיני רוח בהדבקה לרכב עבור כ-90% מהרכבים בשוק.

ממה עשוי מגן רוח בהדבקה לרכב?- מגיני רוח בהדבקה עשויים מפלסטיק וצבעם בד"כ בצבע שחור / אפור כהה, עובי המוצר נע בין 1.5 מ"מ עד 2 מ"מ (מקסימום).

מגיני רוח בהדבקה נמכרים לרוב כסט של 4  ( 2 קדמיים + 2 אחוריים), התקנה- בהדבקה מעל מסגרת דלתות הרכב באופן חיצוני, באמצעות דבק דו צדדי.

איזה מגן רוח מומלץ עבור הרכב שלי?

מה ההבדל בין מגן רוח בהדבקה לרכב ובין מגן רוח לרכב בהלבשה מקורית ? – לצורך כך מנינו את כל היתרונות אל מול החסרונות בכל אחד מסוגי מגיני הרוח כאשר הבחירה הסופית היא כמובן אינדיבידואלית לכל בעל רכב:

סוג החומר – בפרמטר זה מצאנו כי ישנו הבדל מהותי בין 2 סוגי המגיני רוח מבחינת החומר ממנו עשויים מגיני הרוח. מגיני רוח מקוריים לרכב (בהתקנה פנימית) עשויים זכוכית אקריליק בטכנולוגיה ייחודית המעניקה גמישות מדויקת מחד אך גם עמידות מדויקת מבחינת עובי המבטיחה התאמה ועמידות לאורך שנים (עודים בתקנים אירופאיים אלגמיין בטריברלובניס, או ABE). מגן רוח בהדבקה עשויים פלסטיק ואינם דורשים גמישות גבוהה היות ומותקנים חיצונית על מסגרת החלון.

עובי החומר  - עובי מגן רוח לרכב בהלבשה פנימית - מקורי - הוא 3 מ"מ ! (ישנם חיקויים שעוביים כ1.5 עד 2 מ"מ) לעומת מגן רוח בהדבקה לרכב שעוביו  נע בין 1.5 מ"מ  - עד 2 מ"מ (מקסימום) תלוי ביצרן 

צבע החומר – מגיני רוח מקוריים לרכב בהלבשה פנימית עשויים מזכוכית אקרילית ועל כן יהיו בהירים יותר בצבע אפור עשן בהיר המאפשר שדה ראייה תקין ללא כל שינוי גם לאחר ההתקנה. מגיני רוח בהדבקה עשויים פלסטיק ולכן יהיו מעט כהים יותר (בין אפור כהה עד שחור). 

בטיחות – ככל שהצבע  של מגן רוח בהיר יותר, כך רמת הבטיחות גבוהה יותר ושדה הראייה אינו נחסם בפני הנהג. מגיני רוח בהלבשה מקורית, לאחר ההתקנה הופכים לחלק מהמרכב ויהיו עמידים לפחות עד 10 שנים. מגן רוח לרכב בהדבקה עלול ליפול לאחר שטיפה, משיכה או התנגשות. 

הגנה – תפקידו של מגן רוח לרכב באופן כללי, להסיט את כיוון הרוח משמשות הרכב, להגן על פנים הרכב מפני פגעי מזג האוויר, משבי רוח, גשם, אבק, חרקים ועוד. בנקודה זו למגן רוח מקורי בהלבשה פנימית ישנו יתרון על פני מגן רוח בהדבקה היות והחומר ממנו עשויים מגיני רוח מקוריים (זכוכית אקרילית) מקנה להם הגנה גבוהה יותר מפני קרני שמש  UV / התחממות יתר והתעוותות מהחום וכמובן עמידות גבוהה מפני נזקי מזג אוויר. בסופו של דבר מגיני רוח בהדבקה עשויים פלסטיק כהה ועלולים להתחמם יתר על המידה ואפילו להתעוות במשך הזמן.

התאמה – מגיני רוח מקוריים מותקנים בהלבשה פנימית לתוך מסגרת החלון. צורתם החיצונית תואמת את עיצוב או צרות חלונות הרכב ומיוצרת בהתאם ליצרן הרכב כך שיתאים למנגנון החלונות, בהתאמה מושלמת עד 100% דיוק. מגיני רוח בהדבקה מודבקים מעל מסגרת דלת הרכב באופן חיצוני באמצעות דבק דו צדדי.

התקנה – מגיני רוח בהדבקה פשוטים להתקנה ואינם דורשים מיומנות רבה. לאחר ניקיון מסגרת הדלת, ניתן להדביק את המוצר על המסגרת החיצונית של הדלת. מגיני רוח מקוריים, יש להתקין בהתאם להוראות התקנה/הרכבה של היצרן המצורפים לכל סט של מגן רוח.  התקנה הינה בהתאם לסוג הרכב, שנת ייצורו ומספר הדלתות.לאחר ההתקנה יש להשאיר את דלתות הרכב במצב סגור כ-24 שעות. בזמן זה, המנגנון האוטומטי של מרימי השמשות 'לומד את המוצר' ומתאים את עצמו לתוספת באופן מושלם. מרגע זה, המוצר הופך לחלק מהמרכב.

מחיר – החומר ממנו מיוצר מגן רוח מקורי לרכב כמו גם אופן ייצור מגן רוח לרכב בהלבשה פנימית, משפיע על מחיר המוצר ולכן מחירו יהיה גבוה יותר ממגן רוח בהדבקה לרכב. מגיני רוח בהדבקה זולים  באופן משמעותי ממגיני רוח בהלבשה מקורית. אלא שמגיני רוח בהלבשה מקורית יחזיקו זמן לאורך שנים רבות ללא פגע. הבחירה אינדיבידואלית וצריכה להתאים לדרישות בעל הרכב.

מציג:
מיין עפ"י:
מגן רוח לרכב טיוטה CHR  2016 ומעלה תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 4 חלקים הדבקה חיצונית -50%
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג טיוטה CHR מ 2016>  מגן רוח נועד כדי להגן ..
₪400 ₪199
מגן רוח לרכב טיוטה קמרי מ-2006-2011 תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 4 חלקים הדבקה חיצונית -50%
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג טיוטה מ 2006-2011>  מגן רוח נועד כדי להגן על פ..
₪400 ₪199
מגן רוח לרכב טיוטה ראב-4  מ-2006-2012 תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - זוג קדמי הדבקה חיצונית -50%
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג טיוטה מ 2006-2012>  מגן רוח נועד כדי להגן על פ..
₪400 ₪199
 2012-2018 מגן רוח לרכב הונדה CRV תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית חדש -18%
קיט מגיני רוח מקוריים לרכב הונדה CRV תוצרת FARAD איטליה  מגן רוח נועד כדי להגן על פנים הרכב ..
₪600 ₪495
מגן רוח למשאית מיצובישי קנטר תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 2 חלקים הדבקה חיצונית -56%
זוג  מגיני רוח בהדבקה חיצונית למשאית קנטר מגן רוח נועד כדי להגן על פנים הרכב מפני גשם /..
₪450 ₪199
מגן רוח לרכב MG מוטורס ZS  שנת 2017 ומעלה תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 6 חלקים הדבקה חיצונית -45%
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג MG מוטורס ZS מ2017> מגן רוח נועד כדי להגן על פנים ה..
₪450 ₪249
מגן רוח לרכב אודי A1 מ 2012> תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית -18%
קיט מגיני רוח מקוריים לרכב אודי A1 מ 2012> FARAD איטליה  מגן רוח נועד כדי להגן ..
₪600 ₪495
מגן רוח לרכב אודי A3 מ 2013> תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית -18%
קיט מגיני רוח מקוריים לרכב אודי A3 מ 2013> FARAD איטליה  מגן רוח נועד כדי להגן ..
₪600 ₪495
מגן רוח לרכב אודי A3 מ 2013> תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית -18%
קיט מגיני רוח מקוריים לרכב אודי A3 מ2013> FARAD איטליה  מגן רוח נועד כדי להגן ע..
₪600 ₪495
מגן רוח לרכב אודי A4 ברלינה מ 2008-2015 תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית -18%
קיט מגיני רוח מקוריים לרכב אודי A4 מ 2008-2015 FARAD איטליה  מגן רוח נועד כדי להגן על פ..
₪600 ₪495
מגן רוח לרכב אודי A6 2011 ומעלה תוצרת אוטוקלובר AUTOCLOVER קוריאה - סט 6 חלקים הדבקה חיצונית -38%
סט מגיני רוח בהדבקה לרכב  אודי A6 מ2011> - 6 חלקים **דגם חדש הראשון מסוגו בעולם ** 6 חלקי..
₪400 ₪249
מגן רוח לרכב אודי Q3 מ 2012> תוצרת FARAD איטליה - קיט 4 חלקים הלבשה פנימית מקורית -18%
  קיט מגיני רוח מקוריים לרכב אודי  .Q3 מ-2012> FARAD איטליה  מגן רוח נועד כ..
₪600 ₪495
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...