קיאק פרו אנגלר
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

קיאק פרו אנגלר

קיאק פרו אנגלר

סדרת  הקיאקים המקצועית PRO ANGLER מבית C KAYAK

דייג באמצעות קיאק הפך בילוי פופולארי ביותר ודייגים רבים מחליפים את הסירות שלהם בקיאק שהינו כלי שיט האולטימטיבי לדייג בגלל חוזקו אמינותו והאפשרויות האין סופיות של אבזור וציוד הקיאק ההופכים אותו לכלי דייג מקצועי לכל דבר.

קיאק דגם אנגלרANGLER   הוא, קיאק משופר אשר כבר בתהליך הייצור יועד לדייג מקצועי ושופר באמצעות כמה אביזרים וציוד נלווה בכדי להפוך את כלי השייט לקיאק דייג מקצועי. מעט מאוד קיאקים עוצבו מאפס באופן בלעדי לדיג כמו הסדרה החדשה PRO ANGLER  תוצרת c kayak

קיאק דייג הוא לרוב קיאק עם ישיבה עליונה. קיאק מרווח המאפשר הוספת כיסא עם משענת גב לנוחות מרבית. קיאק עם ישיבה עליונה נוח יותר בגלל הגישה לכל האביזרים והציוד הנלווה שמסביבו.

קיאק, בראש ובראשונה,  חייב להתאים לצרכים שלך. זה חייב להרגיש יציב, נוח למלא את הדרישות של המשתמש. ולכן קיאק דייג מקצועי מסדרת PRO ANGLER ניתן למצוא במספר גדלים – ממידה '10 (3.1 מטר) ועד '14 (4.5 מטר). דגמים אלו משופרים ומצוידים באופן מותאם לצרכי כל דייג חובב או מקצועי.

קיאק דייג מסדרת PRO ANGLER  בנוי באופן ייעודי לדייג עם אין ספור אופציות לשיפור ואבזור. בכל קיאק ישנם גומחות, שאקלים, ווים או מתקנים מובנים המיועדים להתקנת ציוד דייג כמו גלאי דגים, מעמדי חכה, מעמד GPS, מושב מרופד עם משענת לגב, חיבור גלשן רוח, ציוד לצלילה, צידנית, מנוע חיצוני ועוד..

ציוד דגים חייב להיות מותקן כראוי. תאים או חורים מובנים בקיאק לצורך התאמה של ציוד או עיגון ציוד חייבים להיות אטומים למים. יש לבדוק בזהירות כל דגם מסוג ANGLER  האם הינו אטום כראוי.

מיקום מחזיקי המוט מחייבים הנדסת אנוש על מנת שיוכלו לשרת את הדייג ולא להגביל את החותר בשום אופן.

הסדרה החדשה pro angler של חברת C KAYAK מעוצבת תוך כדי שימת דגש על הנדסה אנושית יחד עם שימת דגש על הפרטים הכי קטנים ההופכים את כלי השייט הזה לכלי שייט מענק ומפנק לדייג.

מציג:
מיין עפ"י:
 ליש אבטחה למשוט אורך עד 114 ס"מ מתאים לקיאק סירה או סאפ חיבור המשוט לכלי השייט באמצעות שאקל SEAFLO -51%
ליש אבטחה למשוט תוצרת SEAFLO  ליש אבטחה למשוט, ליש קל משקל  עשוי חומר עמיד במים מתאים ל..
₪59 ₪29
קיאק פדלים הנעה מערכת מיראג' דרייב משולב מערכות  3.3 מטר-  MIRAGE DRIVE משוכללת-כולל מושב אלומיניום מפואר, כולל משוט -צבע כתום אפור -24%
קיאק דייג מקצועי משולב מערכות עם פדלים מסוג MIRAGE DRIVE -מתאים לספורט ימי, חתירה, דייג מקצועי, ..
₪7,350 ₪5,600
מושב כסא מקצועי לקיאק דיג שלדת אלומיניום עם משענת גב מתכווננת   |C.KAYAK -42%
 כיסא אלומיניום עם משענת מתכווננת לקיאק  דגם: 113616 מפרט: עשוי חומר עמיד ..
₪845 ₪490
מעמד חכה לקיאק דגם B אורך 200 מ"מ קוטר 38 מ"מ מתאים לכל קיאק תוצרת  |C.KAYAK -37%
 מעמד חכה לקיאק -דגם B **כולל מכסה** דגם: 113654 מפרט: מעמד חכה לקיאק עם מ..
₪95 ₪60
מעמד חכה לקיאק דגם C אורך 225 מ"מ קוטר 38 מ"מ מתאים לקיאק מסדרת פרו אנגלר תוצרת  |C.KAYAK -37%
 מעמד חכה לקיאק -דגם C **כולל מכסה** דגם: 113661 מפרט: מעמד חכה לקיאק PRO ..
₪95 ₪60
Loading...
Loading...
Loading...