קיאקים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

קיאקים

קיאקים

 

קיאק דייג מומלץ או  איזה קיאק הכי מומלץ לדייג ? איך בוחרים קיאק טוב לדייג? אם אתה דייג חובב או דייג מקצועי כדאי שתקרא את הכתבה הזו לפני שאתה רוכש קיאק מתאים לדייג. קייקי דייג מגיעים בכל הצורות והגדלים השונים וחשוב שתבחר נכון. בחירת קייק באופן נכון תאפשר לכם להפיק את המרב מהזמן שלכם על המים, הקיאק יהפוך להיות חלק ממסע הדייג שלך, יעזור למצות את ההנאה שבדייג והכי חשוב יגרום לכם להיות בטוחים יותר על המים.

כשאתה בוחר בקיאק דייג, צמצום האפשרויות שלך הוא למעשה די קל, וזה מתחיל באפיון סוגי הקיאקים כיצד ואיפה תשתמש בו : קודם כל עליך לענות על השאלות הבאות:

• האם אתה מחפש קיאק לדייג בבריכות ואגמים קטנים? • האם אתה מחפש קיאק לדייג בים חשוף לרוחות וגלים? איזה קייק מתאים לדייג מקצועי ? קייק לדייג מקצועי שונה מקיאק לדייג באגם . מה ההבדל בין דייג באגם לדייג בים?

• מהי טמפרטורת המים ? האם אתה מתכוון לדוג בחורף או בקיץ? האם אתה מתכונן לדוג במים קרים באופן קיצוני או מים בטמפרטורות רגילות?

מה ההבדל בין קיאק רגיל לקיאק דייג? - כשמדובר בביצועים, חשוב להבין את ההבדל בין סוגי הקיאקים לפני שתוכל להתאים את הקיאק המתאים ביותר עבורך. איזה קיאק הכי טוב לשימוש במים עם גלים? איזה קיאק הכי טוב לדייג בים? איזה קיאק הכי יציב על פני גלים? איזה קיאק הכי מהיר בים? איזה קיאק הכי נוח לחתירה ממושכת, האם עדיף קיאק פדלים או קיאק משוטים ואולי קיאק משולב מערכות עם משוטים ופדלים יחד..

מה ההבדל בין קיאק ישיבה פנימית וקיאק ישיבה עליונה? ההחלטה הראשונה והגדולה שלך תהיה אם לקנות קיאק ישיבה עליונה או קיאק ישיבה פנימית

קיאק ישיבה עליונה - מה זה קיאק ישיבה עליונה? קייק ישיבה עליונה הוא קיאק דייג הכי ידידותי למשתמש. קיאק ישיבה עליונה הוא הבחירה האולטימטיבית לדייגים וותיקים או לדייג החובב. קודם כל קיאק ישיבה עליונה מאוד יציב על פני המים.  קיאק ישיבה עליונה נוח לתפעול קל מאוד להיכנס או לצאת מתוכם. אין תחושת מחנק. הניקוז בקיאק ישיבה עליונה הוא מסוג ניקוז עצמי מה שאומר שהמים מתנקזים דרך חורים קטנים המכונים חורי סקופר. עובר ממש בתחתית הקיאק. המשמעות היא שאתה לא יכול להציף את הקיאק. תכונה בטיחותית נהדרת נוספת היא שבקיאק מסוג ישיבה עליונה קל יותר לעלות חזרה מהמים מאשר קיאק ישיבה פנימית אם משום מה נופלים למים. החיסרון היחיד בקיאק ישיבה עליונה לעומת קיאק ישיבה פנימית היא שבזמן החתירה כמעט בטוח שתירטב תוך כדי חתירה לעומת קיאק ישיבה פנימית המאפשר לך להישאר יבש

קיאקים ישיבה פנימית: מה זה קיאק ישיבה פנימית? קיאק ישיבה פנימית יכולים להיות אופציה טובה עבור דייגים שנמצאים במים קרירים יותר, המעוניינים להישאר יבשים תוך כדי חתירה ורוצים קיאק שנע במהירות רבה יותר. קיאק ישיבה פנימית מאפשר לך להישאר יבש וגם נותן לך ביצועי מהירות כשאתה חותר אך יש לשים לב שהוא פחות יציב מקיאק ישיבה עליונה והישיבה בו מסובכת יותר מישיבה בקיאק ישיבה עליונה. קח בחשבון שקיאק ישיבה פנימית יכול להתהפך ועל כן חייב שתהייה מוגן באמצעות ליש אבטחה, אפוד ציפה וכי תישאר במים מוגנים או קרוב לחוף כדי שתוכל לשחות במקום אם תצטרך.

לאחר שהחלטתם ובחרתם אם לרכוש קיאק ישיבה עליונה או קיאק ישיבה פנימית השלב הבא הוא לבחור את אורך הקיאק. מה הוא אורך הקיאק הרצוי לקיאק דייג? ככלל, קיאק ארוך וצר יהיה מהיר יותר ואילו קיאק קצר ורחב יהיה איטי יותר אך יציב יותר. לדייג פיתיונות או דייג חובבני מתאים קיאק ישיבה עליונה קצר ורחב שיעניק לך יותר יציבות. לדייג חובב קיאק ישיבה עליונה באורך עד 3 או 4  מטר היא בחירה מצוינת. לדייג המקצועי המעוניין לחתור ולדוג רחוק מהחוף כדאי לבחור בקיאק ארוך יותר. לדייג מקצועי שרוצה להתרחק מהחוף ולדוג דגים גדולים, יתאים קיאק ישיבה עליונה מסוג מקצועי יותר כמו קיאק PRO ANGLER שהוא  קיאק ארוך צר, יציב ומאובזר במיוחד עבור כל דייג או מסע דייג מקצועי.

לאחר שהחלטת על הסגנון והגודל של הקיאק, יש עוד החלטה אחת מרכזית לקבל: האם אתה רוצה קיאק עם פדלים (דוושות) או שאתה מעדיף קיאק משוטים. מה ההבדל בין קיאק משוטים וקיאק פדלים?  באופן כללי כל הקייקים מופעלים על ידי משוטים, אך ישנן מספר חברות המציעות כיום קייקי פדלים. מה היתרון בקיאק פדלים או קיאק דוושות? אחד היתרונות של קייק דוושות הוא בכך שהוא מאפשר לחותר להשאיר את הידיים חופשיות לדייג. החיסרון הוא שקיאק דוושות כבד יותר מקיאק רגיל ופחות ניתן לתמרון מקיאקים אחרים. איך פועל קיאק פדלים? קיאק פדלים פועל באמצעות מערכת דוושות (כמו דוושות אופניים) מסוג מיראג' MIRAGE שמניעה את הקיאק קדימה או אחורה באמצעות הרגליים בלבד, כמו באופניים כך שהידיים נותרות חופשיות.

קיאק פדלים עם מערכת משולבת - קיאק הניתן לשלב פדלים או להשתמש במשוטים כשנוח לך. סדרה המהפכנית של דגמי קיאקים משולבי מערכות, אשר ניתן לשוט בהם באמצעות פדלים! פטנט ייחדי של מערכת סנפירים המונעים באמצעות הרגליים, מערכת משולבת מסוג MIRAGE DRIVE - הניתנת לשליטה באמצעות משוטים, מערכת היגוי  חכמה וגם באמצעות פדלים החיסרון הוא שקיאק דוושות אינו יכול לשוט במים רדודים בצורה יעילה . אם החלטת לרכוש קיאק פדלים, כדאי לזכור לקחת אתך על הקיאק גם משוט לקיאק איכותי כגיבוי

בשלב זה אתה מצמצם באופן דרמטי את האפשרויות שלך, ורוב ההחלטות שלך ישפיעו כעת על הנוחות של הקיאק שלך, ומתייחסות לתכונות של נוחות לסוג דיג הקיאקים שאתה הולך לעשות.

דייג באמצעות קיאק הפך בילוי פופולארי ביותר ודייגים רבים מחליפים את הסירות שלהם בקיאק שהינו כלי שיט האולטימטיבי לדייג בגלל חוזקו אמינותו והאפשרויות האין סופיות של אבזור וציוד הקיאק ההופכים אותו לכלי דייג מקצועי לכל דבר.

קיאק דגם אנגלרANGLER   הוא, קיאק משופר אשר כבר בתהליך הייצור יועד לדייג מקצועי ושופר באמצעות כמה אביזרים וציוד נלווה בכדי להפוך את כלי השייט לקיאק דייג מקצועי. מעט מאוד קיאקים עוצבו מאפס באופן בלעדי לדיג כמו הסדרה החדשה PRO ANGLER  תוצרת c kayak

קיאק דייג הוא לרוב קיאק עם ישיבה עליונה. קיאק מרווח המאפשר הוספת כיסא עם משענת גב לנוחות מרבית. קיאק עם ישיבה עליונה נוח יותר ומאפשר גישה לכל האביזרים והציוד הנלווה שמסביבו.

קיאק, בראש ובראשונה,  חייב להתאים לצרכים שלך. זה חייב להרגיש יציב, נוח למלא את הדרישות של המשתמש. ולכן קיאק דייג מקצועי מסדרת PRO ANGLER ניתן למצוא במספר גדלים – ממידה '10 (3.1 מטר) ועד '14 (4.5 מטר). דגמים אלו משופרים ומצוידים באופן מותאם לצרכי כל דייג חובב או מקצועי.

קיאק דייג מסדרת PRO ANGLER  בנוי באופן ייעודי לדייג עם אין ספור אופציות לשיפור ואבזור. בכל קיאק ישנם גומחות, שאקלים, ווים או מתקנים מובנים המיועדים להתקנת ציוד דייג כמו גלאי דגים, מעמדי חכה, מעמד GPS, מושב מרופד עם משענת לגב, חיבור גלשן רוח, ציוד לצלילה, צידנית, מנוע חיצוני ועוד..

חשוב לציין - ציוד דגים חייב להיות מותקן כראוי. תאים או חורים מובנים בקיאק לצורך התאמה של ציוד או עיגון ציוד חייבים להיות אטומים למים. יש לבדוק בזהירות כל דגם מסוג ANGLER  האם הינו אטום כראוי. מיקום מחזיקי המוט מחייבים הנדסת אנוש על מנת שיוכלו לשרת את הדייג ולא להגביל את החותר בשום אופן.

הסדרה החדשה pro angler של חברת C KAYAK מעוצבת תוך כדי שימת דגש על הנדסה אנושית יחד עם שימת דגש על הפרטים הכי קטנים ההופכים את כלי השייט הזה לכלי שייט מענק ומפנק לדייג.

 

מציג:
מיין עפ"י:
  קיאק סאפ מתנפח 15PSi  אקווה מרינה 340/89 ס"מ דגם קסקד היברידי שילוב בין קיאק לסאפ BT-21CAP תוצרת Aqua Marina -17%
החיים הם לגלות את הלא נודע ולנסות משהו חדש. דגם קסקד CASCADE 2021 נועד בדיוק למטרה זו..
₪4,200 ₪3,490
 קיאק ישיבה פנימית קשיח אורך 268 ס"מ מושב מובנה כולל משוט אלומיניום לקיאק דגם 1006|SEAPRO -32%
קיאק קשיח ישיבה פנימית דגם SEAPRO-מתאים לאגמים  / נהרות / ים שטוח   דגם: 100600 ..
₪2,190 ₪1,499
זוג מייצבים קשיחים לקיאק כולל תושבות אלומיניום להתקנה תוצרת C.KAYAK -37%
זוג מייצבים קשיחים כולל תושבות לקיאק תוצרת  C.KAYKA   דגם: 113807 מפרט: מיי..
₪1,564 ₪990
קיאק זוגי ישיבה עליונה דגם קסטור CASTOR כושר העמסה 300 ק"ג |C.KAYAK - אורך 380 ס"מ-כולל 2 מושב מרופד כולל 2 זוגות משוטים  -37%
קיאק דייג זוגי דגם  CASTOR-קיאק יחיד מפואר בעל מבנה מיוחד מתאים לשייט, ספורט ימי, חתי..
₪5,980 ₪3,780
קיאק זוגי מתנפח  347/80 ס"מ כולל מושבים כולל משוטים דגם טנדם SFIK12 תוצרת סיפלו SEAFLO -55%
קיא זוגי מתנפח דגם טנדם תוצרת SEAFLO קיאק מתנפח זוגי ל-2 למבוגרים תוצרת SEAFLO קיאק מושלם&nb..
₪1,986 ₪899
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...