שנורקלים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

שנורקלים

שנורקלים

שימוש בשנורקל היא הדרך הזולה ביותר לחוות ולהיות חלק מחקר העולם שמתחת למים. זה יכול להיעשות עם השקעה מינימאלית בציוד. תוכלו ליהנות מצלילה בכל מקום בו המים מספיק צלולים או רדודים. יחד עם זאת, זה לא בהכרח אומר שאתה חייב לראות את תחתית הקרקעית בכדי ליהנות מצלילה עם שנורקל. לדוגמה, בחלקים מסוימים של העולם, אנשים יוצאים לשחייה עם לווייתנים בעומק של מאות מטרים, שם לא ניתן לראות את קרקעית הים, אבל המים צלולים מספיק בכדי לצפות ולחקור את עולם הלווייתנים באמצעות שנורקל.

השימוש בשנורקל, היא דרך טובה להתנסות ראשונית בצלילה ספורטיבית  לפני צלילה במים עמוקים עם ציוד טכני משוכלל יותר. לאחר צלילה בשימוש שנורקל, תוכל להחליט כי אם אתה מעוניין לפתח את התעניינותך בחקר עולם המים ולעבור לצלילה בעומק. 

עולם המים הינו עולם רחב מדהים אשר לא נמאס לחקור שוב ושוב עולם מופלא מלא בשוניות אלמוגים, מיני דגים, יצורי מים ואפילו ספינות טרופות או הרי געש תת-ימיים.

באמצעות מוצרי האיכות של National Geographic ™ תוכל לחוות לחקור ולגלות את העולם המופלא הזה באופן נוח ובטוח.

קווי המוצרים של National Geographic ™ מתוכננים באופן שיכול להתאים למשתמשים בכל רמות המיומנויות הנדרשות. מהשחיין המתחיל ועד הצוללן המקצועי. 

מציג:
מיין עפ"י:
שנורקל גמיש מתקפל מסדרת Expedition , פומית סיליקון דגם נאוטילוס NAUTILUS  תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic -33%
שנורקל גמיש מתקפל מסדרת Expedition , פומית סיליקון תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic ..
₪119 ₪80
שנורקל למתחילים מסדרת Experience דגם ריביירה RIVIERA 8 תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic -33%
שנורקל למתחילים מסדרת Experience , פומית סיליקון תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic&n..
₪45 ₪30
שנורקל מקצועי מסדרת Explorer , פומית סיליקון 100% יבש דגם ויוה DRY VIVA תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™National Geographic  -37%
  שנורקל מקצועי מסדרת Explorer , פומית סיליקון, 100% יבש  תוצרת נשיונל ג'יאוגרפיק ™Nati..
₪190 ₪120
Loading...
Loading...