רולרים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

רולרים

רולרים

כאשר דיג מחוץ לחוף עם מוט ופיתוי מתאים לדגים שאתה רוצה לתפוס הם ללא ספק שניים מהגורמים החשובים ביותר. מוטות עם גלגלת יכולים להיות תכונה שיכולה להועיל לך ביציאה לים. סוג החכה הטוב ביותר. אני מקווה שיעזור לך להחליט מה מתאים לך. שליטה במתח על הקו

אחד היתרונות שיש עם מוט מוט גלילה הוא הפחתת המתח כאשר המוט נמצא בזווית תלולה. כאשר לדוג דיירי קרקע או דגים אגרסיביים, מוט מוט גלגלים עשוי להיות אידיאלי מכיוון שלמוט צפויה זווית אגרסיבית כאשר יש שני סוגים של דגים על הקו.יכולתו של הסורבי לנוע את הקו בצורה חלקה סביב הנקודה הלחוצה ביותר על החכה תעזור לקו הדייג לא רק להחזיק מעמד זמן רב אלא גם לשמור על קו לנוע ולצאת בצורה נוזלית. 

היית יכול להוציא בקלות אלפים על חכה וסליל, אבל רוב הדייגים המזדמנים (ואפילו כמה מומחים) היו מאושרים יותר עם משהו יותר צדדי ופחות יקר. אחרי שראיינו מומחים והשקיעו יותר מ -80 שעות בבדיקת מוטות וסלילים, אנחנו ' קבענו כי זיווג המוט של שייקספיר המכוער של סטיק GX2 עם סליל הסביבון של Daiwa BG SW הופך את תלבושת הדיג הטובה ביותר מסביב מבלי לשבור את הבנק. משולבת זו משתווה לטובה לבגדים שעולים כפליים.

שילוב Daiwa BG SW ושילוב מקל בינוני או בינוני-כבד הוא תכליתי ועמיד יותר מכל דבר אחר באותו טווח מחירים. סוגים ספציפיים של דיג, או חומרים בעלי משקל קל יותר שנחמד שיש להם אך מיותר למטרות כלליות. מערך הדייג. (דגמי 1500-2500 של Daiwa הם אידיאליים לדגי פורל קטנים אך יכולים להתמודד גם עם דיג פנימי קליל אחר מכמורת מנוקדת ומכשול, ואילו הדגמים הגדולים 5000 ו- 8000 יטפלו במינים גדולים יותר בחוף הים ואולי אפילו בטונה ודולפינים קטנים יותר.) עם זאת, אם אתה לא מתכוון למקד למשהו גדול יותר מדגי פורל ובס מים מתוקים קטנים או מיני מי מלח יבשים קטנים (בערך 1 עד 4 פאונד), אתה יכול לברוח עם הגרסה הקלה במיוחד של מכוער Stik GX2 וגלגל BG SW קטן יותר. (גודל 2500 ומטה) וחסכו כמה דולרים. אם אתם דגים מהחוף במכחול עבה או בנחל צר, שקול מוט קצר יותר, עד 5 מטר או אפילו 4 מטר 6 אינץ ', עבור נחלים ופלגים זעירים.

 

 

אין מוצרים להציג בקטגוריה זו.

Loading...
Loading...
Loading...