בגדי גלישה צלילה
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

בגדי צלילה וגלישה

בגדי צלילה וגלישה

בחירת חליפת גלישה יכולה להיראות מסובכת לפעמים. יש המון אפשרויות בחוץ וכל דגם של חליפת גלישה כולל מספר תכונות שישחקו תפקיד לגבי הטמפרטורה הכללית, עמידות החליפה, גמישות והתאמה.

קצת מידע על חליפות גלישה / חליפות צלילה: חליפות צלילה קיימות מאז שנות ה -50, ומאז חלו שיפורים טכנולוגיים גדולים. לא נסקור לעומק את ההיסטוריה של חליפת הגלישה במדריך זה אבל ניתן לך את הפרמטרים הנכונים לבחירת חליפת צלילה מתאימה עבורך.

איך חליפת צלילה עובדת?

חליפת צלילה מחממת אותך על ידי לכידה של שכבה דקה של מים בין העור שלך לניאופרן. גופך מחמם את המים האלה כאשר חליפת הצלילה מונעת משכבת המים הזו לחלחל החוצה ומנגד אינה מאפשרת למים נוספים להיכנס. בד הניאופרן ממנו עשוייה חליפת צלילה עושה עבודה נהדרת בחסימת רוחות קרות כך שחליפת גלישה ניאופרן עושה עבודה מצוינת בהגנה ושמירת חום הגוף באופן משמעותי.

מה ההבדלים בין חליפת גלישה או חליפת צלילה:

באופן כללי יש שני סוגי חליפות- חליפת גלישה צלילה (חליפה המיועדת לצלילה  וגם לגלישה) וחליפת צלילה (חליפה מיועדת לצלילה בלבד)

חליפות צלילה המיוצרות במיוחד לגלישה הן בעלות איכויות ייחודיות רבות שהופכות אותם לשונים מאשר חליפות צלילה. באופן כללי, חליפות צלילה גלישה הרבה יותר קלות וגם גמישות הרבה יותר, בעיקר בזרועות ובכתפיים, בהשוואה לחליפות צלילה. לחליפות צלילה יש לוחות חזה וגב המתמחים בכדי לחסום את הרוח ולשמור על ליבות הגולש כשהם יושבים על הלוח שלהם מעל המים.

סוג הניאופרן בחליפות צלילה גלישה שונה גם מהניאופרן המשמש לצלילה בלבד.

חליפות צלילה נועדו לעמוד בלחץ מתמשך והתרחבות מחודשת הנגרמת על ידי הלחץ הקיצוני של להיות עמוק מתחת למים במשך תקופות ממושכות.

חליפות צלילה שונות לחלוטין ואם אתה גולש אתה בהחלט רוצה חליפת צלילה ולא בגד ים יבש. חליפות צלילה מעוצבות ומקלות על צלילת ברווז מתחת לגלים. אם היית מנסה להשתכשך עם חליפת יבש היית מספיק גרור וזה יהיה הרבה יותר קשה ממה שהוא יהיה בגד ים.

מציג:
מיין עפ"י:
Loading...
Loading...
Loading...