ציוד ימי ואביזרים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

שייט - ציוד ימי ואביזרים

עבור כל היאכטות פרט לגדולות ביותר, סירות מתנפחות מציעות את השרות הטוב ביותר. אבל מתנפחים הם ברכה מעורבת; במיטבם, הם משלבים את הנוחות של כלי שייט רב תכליתי עם החירויות של סירת מנוע קומפקטית ועלויות שוטפות נמוכות. בכל מקרה, אין ספק שלסירה מתנפחת יתרונות חזקים: ניידות קלה, כושר ציפה גבוה, יציבות דינמית ודרישות הספק נמוכות!

אבל יש גם חסרונות. מה לגבי למצוא מקום נגיש לאחסון הסירה? שיהיה בתנאים סבירים שלא יזיקו לאיכות הסירה - אם אין לך מספיק מקום לשאת את הסירה המתנפחת באופן מנופח לחלוטין, יש לקחת בחשבון את מקום האחסון האידיאלי לסירה שלא יהיה חם מדי בקיץ או קר מדי בחורף שלא יזיקו לPVC.

ברור שיש יתרונות מול חסרונות לכל כלי שייט מתנפח אבל אם אתה מבין את הנושא באופן ענייני הרי שכל שנותר לך לעשות הוא לבצע את הרכישה החכמה שתענה על הצרכים שלך באופן הנכון ביותר. אז איך תהפוך את ההחלטה שלך לנכונה? שקול את כל הגורמים הבאים.

החומר ממנוע עשוי הכלי שייט – PVC מול הייפלון 

סירות מתנפחות בנויות מ- PVC או Hypalon, והמחיר כאן הוא בין מחיר לעמידות. PVC פופולרי מאוד מכיוון שהוא קל ומשתלם. הוא מתקפל בקלות, וההתפתחויות האחרונות בפולימרים גורמות לכך ש- PVC מודרני יכול להיות גם חזק להפליא. הטכנולוגייה האחרונה היא PVC מחוזק כולל חוטים שזורים בחומר המאופיינים בפיויסי חזק יותר. בצד החיסרון, PVC נשאר רגיש לחשיפה ממושכת לאור שמש, חום ולחות. לעומת זאת, Hypalon הוא בד כבד, יקר וחזק במיוחד. לכן משתמשים בו בדרך כלל בבניית סירות חצי קשיחות כמו סירות ריב  כבדים. החלטת הקנייה שלך צריכה להתבסס באופן ברור על התקציב אך גם על השימוש המיועד שלך. אם אתה רוצה לשמור על כלי השייט שלך מנופח וחשוף באופן שגרתי לשימוש תכוף, היפלון היא התשובה. עם זאת, אם אתה רוצה סירה קומפקטית וניידת יותר לשימוש פחות קבוע  או לסירה לטיולים, סירה מתנפחת המיוצרת מ PVC מודרנית וקלת משקל עשויה להוכיח את הפשרה הטובה יותר עבורך.

רצפת הסירה – רצפת אלומיניום, רצפת עץ קשיחה או רצפה מתנפחת:

סירת גומי מקצועית מגיעה עם רצפה נפרדת. ישנה 3 אפשרויות לבחירה. סירת גומי עם רצפת אלומיניום קשיחה, סירת גומי עם רצפת עץ ימי קשיחה או סירת גומי עם רצפת אוויר מתנפחת. לסירה במשקל נמוך עם רכות לברכיים ותהליך הרכבה פשוט יותר, רצפת אוויר בלחץ גבוה היא אידיאלית. להפעלה מהירה יותר עם פחות גמישות, סירה עם  רצפת אלומיניום או עץ ימי היא האפשרות הטובה ביותר עבורך.

אביזרים ותוספות לסירת גומי מתנפחת:

גם בתקציב נמוך יש לוודא כי תקבל חבילת אביזרים בסיסיים שתהייה כלולה יחד עם כל סירת גומי מתנפחת כמו משוטים, מושבים, משאבה, ערכת תיקון, נקודות הרמה ותיק נשיאה. אביזרים נוספים שכדאי לבדוק כציוד נוסף לתחזוקה מלאה או לשדרוג כלי השייט שלך כדאי לחשוב על מנשא או טרולי לסירה / קיאק מתנפח. זוג גלגלי עזר העוזרים לשאת את הסירה. משאבת אוויר חשמלית גם היא אפשרות טובה מאוד שיכולה להחליף את המשאבה הבסיסית ולהקל במלאכת הניפוח של כלי השייט שלך. תיק מושב, תיק חרטום, צידנית קירור אפודי ציפה כל אלו יעזרו בקבלת החוויה מושלמת של כל שייט על סירה מתנפחת!

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...