שקי שינה ומזרנים
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

שקי שינה ומזרנים

שקי שינה ומזרנים

כדי ליהנות משנת לילה טובה תחת כיפת השמים / בטיול / מחנה / בבסיס / ביער לא מספיק לארוז אוהל יש להתעדכן עם שק שינה נוח עבורך ועבור בני המשפחה / חברים . באופן כללי, טיילים רוצים שק שינה המציע קודם כול מספיק מקום למתוח ולהתגלגל, לאחר מכן כמובן שק שינה שיעמוד בתנאי מזג האוויר. אף על פי שלכאורה יש מבחר עצום של שקי שינה בשוק – צריך להבין שישנם 3 סוגים של שקי שינה בסיסיים מובילים לבחירה:

שק שינה מלבני: שק שינה פתוח. שק שינה מסוג זה מאפשר מקום רב לשתי רגליים ואף למתיחת הזרועות. חלקם ניתנים לפתיחה מלאה של רוכסן ואפשר להשתמש בהם כמו שמיכה.

שק שינה משולש למחצה: שק שינה עם כובע ידוע גם כשק שינה בצורת "מומיה שונה" או "חבית", ייעוד זה מכסה מגוון של צורות, שכולן מציעות פשרה בין חום למרווח.

שק שינה מומיה: שק שינה שצורתו החיצונית של מומיה. העיצוב נועד להגביר את החום ואף להפחית את משקל השק שינה. לשק שינה מסוג זה ישנה  התאמה נאותה למבנה גופך - אתה מתהפך עם השק שינה ולא בתוכו.

שק שינה זוגי: שק שינה המיוצר לזוג.  מעולה ונוח ביותר עבור זוגות שמתכננים לישון יחד. מרוח וגדול מספיק לשניים חוסך מקום ומשקל.

דירוג טמפרטורות של שק שינה:

מכיוון שיש סוגים שונים של שקי שינה עם טמפרטורה שונה. חשוב שתבחרו את דירוג הטמפרטורה המתאים ביותר לצורכך. שק שינה לעונת הקיץ שונה מאוד מן הסתם במאפיינים משק שינה לחורף או שק שינה 3 עונות.  כדאי לבחור שק שינה עם דירוג טמפרטורה נמוך יותר מהטמפרטורה הנמוכה ביותר בשעות הלילה שאתם מצפים במקום בו אתם מתכננים לחנות. אם אתה מתכוון להשתמש בשק שינה שלך לחודשים הקרים יותר של השנה, כדאי שתבחר בשק שינה  שיכול להתמודד עם טמפרטורות נמוכות יותר. דירוג הטמפרטורות של שק שינה יכול להטעות. כאשר היצרן אומר לך כי שק השינה דורג ל -10 ° הוא מתכוון שהוא יחזיק אתכם בחיים בטמפרטורה של עד-10 °  הוא לא מתכוון שיהיה לך מספיק חם ונוח. דירוגי טמפרטורה הם באמת דירוגי הישרדות. ולכן יש לבחור לפי טמפרטורת נוחות ולא טמפרטורת הישרדות.

למען הנוחות, מרבית האנשים זקוקים לשק שינה שדורג כ- 20° עד 25° קר יותר מהטמפרטורה הלילית הצפויה במהלך טיול הקמפינג שלהם. אם אתה מצפה לילות אפס מעלות, קנה שק שינה בדרגת טמפרטורה של  -20° עד -25°

ישנו מגוון רחב של גורמים אחרים המשפיעים על אופן ההרגשה שלך באמת כשאתה בחוץ: כרית השינה שלך, מה שאתה לובש שינה, לחות ורוח, חילוף החומרים שלך ועוד. הבחירה העיקרית היא האם אתה רוצה שק שינה מבודד במילוי פוך/פלומה או במילוי סינטטי. 

ההבדלים בכל סוג של בידוד:

בידוד סינטטי: מבודד גם במזג אוויר לח. מתייבש מהר, אנטי אלרגי, חסכוני במחיר.

בידוד פלומה: קל משקל, מתפקד היטב במזג אוויר קר ויבש, ניתן לקפל לאריזה מאוד קטנה, עמיד לאורך זמן, לא תמיד עמיד במים. אבל ניתן למצוא סוגים שונים שעם טכנולוגיה מסוימת יכולים לעמוד גם במים.

באופן כללי שק שינה מיוצר מכמה שכבות. הבד החיצוני, העשוי מפוליאסטר או ניילון עמיד, הוא בעל גימור דוחה מים עמיד (DWR) כדי להגן על הבידוד בתוך המעטפת מפני רטיבות. החלק הפנימי לעומת זאת עשוי מחומרים בעלי מרקם רך וחם.

כובע שק שינה: כובע המחובר לשק שינה באופן נכון המתאים היטב למבנה השק, יכול להפוך את השק שינה לחמם בהרבה יותר.

רוכסן: רצוי שק שינה עם יותר ממחוון רוכסן אחד. מקל על כוונון האוורור. בנוסף, חלק משקי השינה מגיעים עם כיסוי נוסף להגנה ואטימות נוספת.

כיס לאחסון: ישנם שקי שינה המציעים תא אחסון קטן ושימושי (לפעמים גם עם רוכסן) לחפצים קטנים כמו שעון או שפתון.

מציג:
מיין עפ"י:
שק שינה איכותי 3 עונות דגם MUMMY מבנה מומיה  עם כובע עמיד במים   PEKYNEW -63%
שק שינה איכותי 3 עונות מבנה מומיה PEKYNEWדגם: 180750מפרט:שק שינה רב עונתי מבנה: מומ..
₪299 ₪110
מזרן טיולים מתקפל מרופד הידוע בשם - "מזרן צוות". מזרן עבה ועמיד במיוחד – 35 מ"מ! מתאים לספורט, קמפינ..
₪179
מזרן קמפיג מתגלגל לשטח אורך 180 ס"מ מזרן שטח ספוג איכותי רב תכליתי תוצרת קמפטאון CAMPTOWN  -34%
מזרן שטח מתגלגל עשוי ספוג / קמפינג / לבית אורך 180 ס"מ, עובי 40 מ"מ  CAMPTOWNדגם: 819749 ..
₪179 ₪119
מזרן שטח וספורט - 7 מ"מ גמיש של CAMPTOWN  -22%
מזרן שטח / קמפינג / ספורט 7 מ"מ  CAMPTOWNדגם: 62205מפרט:מזרן שטח רב תכליתי מתא..
₪45 ₪35
מיטת יחיד /מזרן יחיד מתנפח לטיול / לקמפינג / לבית  19*74*185 ס"מ CAMPTOWN -34%
מזרן יחיד רב תכליתי 20*74*185  CAMPTOWNדגם: 265088מפרט:מיטה מתנפחת יחיד מתאים ..
₪119 ₪79
Loading...
Loading...
Loading...