אביזרים לקרוואן
בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

אביזרים לקרוואן

אביזרים לקרוואן

נסיעה בקרוואן מעניקה לך גמישות מוחלטת. אם אתה רוצה חופשה גמישה ככל האפשר, נסיעה בקרוואן היא בחירה טובה. הוא מציע חופש מוחלט והפוגה מבורכת מהקשירה ללוח הזמנים. שנה כיוון תוך כדי גחמה, ואם אתה אוהב את מה שאתה רואה, כדאי לך להתעכב. רק הקפד לבדוק את אורך הנסיעה המרבי בתוכנית ביטוח הנסיעות שלך, כדי שלא תאבד את ההגנה.

פארקי קרוואנים רבים מציעים עסקאות ארוכות טווח או שהייה ממושכת, כך שתעריף הלילה שלך יכול להיות זול יותר אם תישאר יותר. דאג שתקבל אתר של חיבור מלא, כדי שתוכל להתחבר למים, חשמל וביוב. אתה יכול לשאת איתך את כל מה שאתה צריך.ערימת ספרים. ספל הקפה האהוב עליכם. משחקי חברה ומשחקי וידאו. ארון עמוס חטיפים. נסיעות בקרוואנים מאפשרות להביא את נוחות הבית לכל מקום שתגיעו אליו, וזה הקלה עבור אנשים שמתקשים להכניס את הדברים החיוניים למטוס. רק שים לב שאריזת יותר מדי דברים לקרוואנים שלך יכולה להוות סכנה בטיחותית. לכל קרוואנים יש יכולת נשיאת מטען - אתה יכול למצוא את המספר הזה על גבי תווית, בדרך כלל בתוך ארון או ארון. כושר נשיאת המטען הוא המשקל של הכל - אנשים ודברים - שאתה יכול לשאת בבטחה בקרוואן שלך. חריגה מהקיבולת הינה מסוכנת מכיוון שהיא עלולה לאמץ את הבלמים, הצירים והצמיגים ועלולים לגרום לתאונה

זו דרך ייחודית להתחבר לטבע. - זה מקסים להירדם לשיר הלילות של הצרצרים ולריחת הינשופים, אבל קמפינג באוהלים עשוי להרגיש קצת קרוב מדי לטבע (שלא לדבר על התעוררות עם גב כואב). שהייה בקרוואן מאפשרת לכם ליהנות מהסביבה הטבעית שלכם ולישון בנוחות.

אם פארקי קרוואנים מרגישים עמוסים מדי, אתה יכול לנסות חניון עצים: קמפינג בקרוואנים ללא חיבורים. רק וודא שאתה מבין את הכללים: קבל אישור להחנות את רכבי הפנאי שלך במיקום שבחרת, ועזוב את האתר בדיוק כפי שמצאת אותו. ייתכן שתרצה לקבל חברות בעלות נמוכה ב- Harvest Hosts, רשת של יותר מ -1,100 חוות, פרדסים, חוות ויקבים המאפשרים לקרוואנים להישאר בחינם למשך לילה. תתקרב ליקיריך - כולל חיות מחמד. נסיעות בקרוואנים אידיאליות לחופשות משפחתיות. לא רק שאתה חוסך כסף בארוחות ובחדרי מלון, אלא שסביבות מחנאות נועדו לאפשר לילדים לחקור באופן חופשי וליהנות. למשל, חניוני KOA כוללים בריכות, מגרשי משחקים, מגרשי כדורעף, מדורות, מלאכה ועוד.

נסיעה בקרוואן מאפשרת לכם לצרף  חיות מחמד לחופשה  עם זאת, אינך יכול לצפות מכל כלב (או חתול) לאהוב את החוויה - לפחות מייד. אפשר לחבר הפרוותי שלך לחקור את רכבי הפנאי, בקצב שלו, כשהוא חונה. התחל בכמה טיולים קצרים לפני שאתה יוצא להרפתקה של שבוע. ולעולם אל תשאיר את חיית המחמד שלך לבד בתוך קרוואן, אלא אם נקטת אמצעי זהירות בכדי להבטיח בטיחות.

מציג:
מיין עפ"י:
אוהל עומד ל-8 אנשים  ציפוי כסף אנטי UV פנימי  למחנאות קמפינג וטיול שטח Camp&Go -49%
אוהל עמידה משפחתי גבוה ל-8 אנשים - תוצרת Camp&Goדגם: 474508מפרט:אוהל עמידה ל-8 אנ..
₪690 ₪350
כיסא ים מתקפל עם שולחן צד הכולל מעמד לכוס שתיה כיסא נוח  לקמפינג לכל מטרה תוצרת Camp&Go -41%
כיסא קמפינג מתקפל  כולל שולחן צד - תוצרת Camp&Goדגם: 476861מפרט:כיסא ים מתקפ..
₪169 ₪99
כיסא קמפינג מתקפל עם שולחן צד ומעמד לכוס שתיה כיסא במאים נוח לכל מטרה תוצרת Camp&Go -30%
כיסא קמפינג מתקפל לשטח - תוצרת Camp&Goדגם: 475444מפרט:כיסא קמפינג מתקפל עם שולחן ..
₪285 ₪199
כיסא שטח מקצועי דגם צ'יף  מתקפל כיסא מתקפל כולל מעמד לכוס ותיק נשיאה תוצרת Camp&Go -26%
כיסא קמפינג מתקפל לשטח - תוצרת Camp&Goדגם: 476274מפרט:כיסא קמפינג מתקפל לים ולשטח..
₪295 ₪219
שולחן קמפינג נמוך מתקפל לפיקניק קמפינג למשרד או לבית מתאים גם כשולחן קפה מיני תוצרת זולו ZULU OUTDOOR -34%
שולחן מיני מתקפל לקמפינג זולו - ZULU OUTDOORנמצאים בשטח ומחפשים איפה להניח את הכוסות הקפה או מגש..
₪149 ₪99
Loading...
Loading...
Loading...